• amaaan rejim neredeyse degismis, atı alan üsküdar'i geçmiş tum izmir'i bu afişlerle donatıp sabaha kadar evde nutuk okusak ne değişecek?

zaten izmirli böyle düşünüyor, aynı pankart yozgat'ta asilirsa haber edin.

artık böyle seylerle umutlanmiyorum. net.
  • “azılı akp düşmanıyım ama oyum akp’ye” diyen şahıslara sesleniyorum;oğlum bizden sayınız çok sadece , zekanız değil.biz yer miyiz la bunları? akp’ye oy vermeyi aklından 1/2 saniye geçiren insan akplidir zaten. azılı düşman dediğin duyunca tiksinir, ne oy vermesi?
  • izmir karabağlar ilçe belediyesi'nin hazırladığı afişlerdir. link şu umutsuz günlerde görmemle beni biraz olsun teselli etmiştir. ülkeyi tapulu malı zannedenlere güzel bir cevaptır.
    edit: bazı gerizekalılar izmir belediyesi bunları kandırıyor bunlar embesil falan gibi laflar etmişler. ben burda belediyeyi başarılı bulduğuma dair bir cümle kurmadım ki en çok eleştirenlerden biriyim. afişi görmemle bir anlık yüzümün gülmesiydi yoksa ben de biliyorum afiş asılmasıyla yarın hiçbirşeyin değişmeyeceğini. ha onun dışında eğer zorunuza giden atatürk'se benim başkomutanım da odur yüzünü görünce güldüğüm kişi de. sen de siktir git kimin yüzünü görmek istiyorsan oraya yaz.
  • yeter artık! dedirtmiştir. mustafa kemal atatürk üstünden biz şucuyuz bucuyuz raconu kesilmesine dayanamıyorum.
    mustafa kemal hepimizin atatürküydü. ama ingilizler için fetva veren vatan hainlerinin torunları onu şeytanla bir tuttu. bu hastalıklarını yaydılar ve zamanla seslerini de yükseltiyorlar.
    bu noktada bizlere düşen asla böyle ayrışmak, inatlaşmak olmamalıydı.
    istemeyerek yobaz dincilerin arasında bulunmuşluğum vardır bir iki defa. şunu abartmadsn söyleyeyim:atatürkü vatan haini olarak gören insan sayısı azımsanacak gibi değil bu ülkede. sadece sesleri cılız o kadar.
    bu hastaları bu davranışlarla yanımıza çekmek mümkün değil.
    neyse çok da kasmamak lazım, bu ülkede artık düze çıkmak hayal zaten. artık birileri balı kaymağı götürürken biz ucuz kölelik yapacağız, atatürkün yıktığı sistem hani.
  • atatürk'ü izlemeyi bırakıp geçmesi gereken bir belediyenin afişi.
  • bu pankart, afiş, vinil, totem denen olaylar pahalıdır; ihale edilebilirler toplu veyahut doğrudan temin ile alınabilirler. (en iyi ihtimalle ortalama 20 ila 40 bin lira edebilirler ki kaç adet yaptırıldı bilmiyorum. ha diyeceksiniz bu kadarcık mı, o afiş, pankart neyse işte yerine farklı şeyler yapılabilir o kaynakla. sonra “bütçe bitti” diye işler bir sonraki seneye sarkıyor. sonra bütçe yine doluyor.)

şimdi hareket güzeldir ama atatürk’ün izinde olmak için daha iyi çalışmak gerek, pankart asmak değil.
  • her zamanki gibi bazı o.ç.larına dert olmuştur.
  • her zamanki gibi en ataturkcu parti akp oldugu icin, ne zaman afis yapilmasi gerektigini ne zaman yapilmamasi gerektigini akp bildigi icin izmir belediyesi cok yanlis yapmis.
  • sırf şovdur.sağ ne kadar kekoysa sol da o kadar keko bu ülkede.izmir belediyesi sadece atatürkçülükten ekmek yiyen bi tayfadır.bu ülkede insanlar ya allah ile ya da atatürk’le kandırılıyor.
  • yobazlara dert olmuş afiştir. izmir, bu ülke de, biatçılığı, rantçılığı, çıkarcılığı, gücün yanında olmayı, reddetmiş ender şehirlerden biridir. izmir, çağdaş ve demokrat insanların şehiridir. said nursi'ciler, kadir mısıroğlu'cular, fetöcüler, menzilciler ve arap yağıyla yıkananlar anlayamaz.
hesabın var mı? giriş yap