şükela:  tümü | bugün
51 entry daha
  • boğazı sıkılan aslan parçasını sakinleştirmeye çalışan hocaları "ayıp oluyor evladım" diyor. çocuk ise izmir marşı söylediğininin bilinciyle şunu söylüyor ya "ayip olacaksa bu ayıp olsun"..heh işte bu yüzden, bu çocuklar sayesinde siyasal islam götünü yırtsa bu topraklarda hakim olamaz.
  • pkklıların fetöcülerin ve karısını kızını para ve zevk karşılığı millete sunan orospu çocuklarının tamamının atatürk düşmanı olmaları tesadüf değildir.
  • izmir marşını başlatan çocuğın boğazını sıkan dallamanın ilçe milli eğitim şube müdür b.e. olduğu söyleniyor.

çocuğu sindirmeye çalışmaya devam ediyorlar bana dokunmayın diye bağırarak kendisine yapılan haksızlığı haykırıyor. ilk başta sinip sessiz kalmayı tercih eden arkadaşları da ondan cesaret alıp seslerini yükseltmeye başlıyorlar. cesaret böyledir işte, bulaşıcıdır.
    çocuklara helal olsun yaptıkları hareketin arkasında durmaya devam etmişler eğitimcilerine ders vermişlerdir. 15 temmuz 15 temmuzda anılır 19 mayısta değil.
  • kendi yarattığın teröristlerle mağdur mu oldun şennnn oyyy oyy gel çomarım kıyamam
    makarna getirin
  • dahala burada bu yapılanı savunan şeref yoksunu insanlar var ve kendilerinin esas milliyetçi olduklarını savunuyorlar. bre gafiller 15 temmuzu 15 temmuzda anın ! size kim ne diyor ! 19 mayıs türkiye cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. sen kim köpeksin ki 15 temmuzla bunu kıyaslıyorsun. bu devran dönecek ve gün gelecek kendi bokunuzda boğulacaksınız !
  • (bkz: ergen isyanı)
  • detayını bilmeden konuşmaya meyilli dogmatik faşistlerin kaşıdığı bir konudur.

kimse boğaz sıkma eylemini görmedi ve olmuş ya da olmamış fark etmez, onun öncesinde gerçekleşen şeyleri bilmiyor oysa. belki de kışkırtma, tipik cahil faşist kafasından çıktığı gibi başka bir taraftan ya da yönlendirme cahil bu ergenden çıktı ne biliyorsunuz da konuşuyorsunuz?

ergeni kim yetiştirmişse doğrudan 15 temmuz düşmanı yetiştirmiş. dersin ki 15 temmuz'da darbecilere teslim edilmeyen şey türkiye ve demokrasi değildi de papua yeni gine'ydi.

çocuklarınızı cahil yetiştirmeyin. bırakın onlar kendi doğrularını kendileri bulsunlar. mesela, atatürk'ü babalarının kendine has değeri sanmasınlar. bilsinler ki atatürk bu milletin ortak değeridir. ve bilsinler ki izmir marşı ile atatürk'ün samsun'a çıkmasının da bir ilgisi yoktur.
  • düşünüyorum da, fetullah gülen cemaatine karşı bir zafer kazanılacak ve ben bunun, mutluluğunu damarlarımda, kalbimde hissetmeyeceğim. hissedemeyeceğim.

kurtuluş savaşı, atatürk ve arkadaşlarının planladığı ve tüm ulusun inandığı bir mücadeleydi.

topraklarımıza atatürk'ün hataları sebebiyle düşman girmedi.

sultan vahdettin son osmanlı padişahı ama koca devletin yıkımı yüzyıllar önce başlamıştı.

yani osmanlının yanlış politikaları sonucu devlet elden giderken, yeni türkiye'yi atatürk ve ona inanlar kurtardı.

atatürk yunana "ne istediler de vermedik ki"? deseydi sonrada düşmana karşı bir zafer kazansaydı ben yine aynı yoğun duyguları hissedemeyecektim.
  • heyecanını diri tut genç kardeşim.
  • boğaz sıkmakla susturamazsınız o marşı.
    birini sıksanız bini haykırır;
    (bkz: yaşa mustafa kemal paşa yaşa)

videodaki genç arkadaş da yüreğimizi göğsümüzü kabartmış içimize umut saçmıştır.
16 entry daha