şükela:  tümü | bugün
  • hani özgürlükler ülkesiydik bak şimdi olana izmir marşı dinleyemez olduk
  • pop müzik açınca, izmir marşını susturabileceğini zanneden zavallı
  • kendine eğitimci diyen bir utanmazdır.

bunların da sonu gelecek hiç merak etmeyin. atatürk’ün bize sunduğu hakları sonuna kadar kullanıp parazit gibi halkımızı sömüren bu ahlaksızlar da azalarak birecekler.

burdan kendisinin suratına tükürüyorum.

not: tv’de izlerken slogan atan gençleri görünce içime bir huzur ve güven gelmiştir. yalnız değilsiniz gençler, biz de burdayız.
  • cumhurbaşkanını amerika'da protesto etmek isteyen bir grup gencin sesini 'uluyarak' bastırmaya çalışan korumaları akıllara getirmiştir. taktik farklı, utanç ve rezillik aynıdır.
  • öğrencilerden cevabını almıştır.
  • bir atatürk liseli olarak beni utandıran bir durumdur..
    sonra öğretmene saygı kalmadı tatavaları yaparlar..
    böyle öğretmene saygı mı duyulur??
    noldu şimdi müzik açtın??
    rezil oldun ve cevabını aldın mı peki?
    seslerin duyulmasını engelleyebilirsin ama ya kalpleri susturabilir misin?

lisedaş genç kardeşlerime tavsiyem her fırsatta izmir marşıdır..
    ihtiyaç olursa mezunlar olarak da bir sürü erkek toplanıp gelip hem istiklal marşımızı , hem izmir marşımızı hem de atatürk lisesi marşımızı hep bir ağızdan söyleriz..
  • göttür.
  • biz lisedeyken bizim de böyle bir müdürümüz vardı. her on günde bir arabasını boyatmak zorunda kalırdı. en son birileri (!) tarafından kaputa tornavidayla orospu çocuğu yazısı kazınınca arabasını sattı ve kısa süre sonra tayini çıktı.

aklıma eski günler geldi birden. tavsiye etmiyorum tabi böyle şeyleri (!)
  • bazıları için;

(bkz: yalamanın zorunluluk haline gelmesi) vakasıdır.

ne kadar çok bastırırsanız o kadar şiddetli fışkıracak bu öfke ile karışık vatan sevgisi. bravo iktidarın temsilcileri, doğru yoldasınız.