• ön not: arkadaş pkk haber ajansını kaynak veriyoruz hala ağlıyo.r pkk artıkları. neymiş site temmuz 2019'da açılmış, ulan atmır nuceciwan pkk propagandası sebebiyle 20 defa kapatılmış. google diye bir şey var az araştır. ayrıca datça yangınları için >>(bkz: orman yangınlarını pkk'nın üstlenmesi) yasaklandıkça yeni domain alıyorlar ve site yeni açılmış gibi görünüyor. kendinize gelin arkadaş thk rezilliğini eleştirip buna kafanızı gömmeyin.

pkk denilen şeref yoksunu terör örgütüne bağlı "ateşin çocukları inisiyatifi" yangınları üstlenmiş.

kaynak pkk haber ajansı gibi çalışan nuceciwan.
    https://www.nuceciwan28.com/…surecini-baslatiyoruz/

bu duruma tabiiki tüm hdp yönetimi kulak tıkayacak, chp ise hdp ile ittifakı bozulmasın diye tir tir titreyerek kuma gömülecek, iyip ise yavuz ağıralioğlu ile tam olarak ne demeye çalıştığı belli olmayan bir açıklama yapacak.
  • pkk ile iş tutanın, birlikte hareket edenin yine akp'nin çıkmasının şaşırtmadığı gerçektir.

yoksa yangın söndürme uçakları kullanılabilir haldeyken kullanmak istemeyen bir bakan ve buna karşı çıkmayan bir cumhurbaşkanı.

fazla söze gerek yok.
  • sen de buna inandın?

(bkz: izmir yangını için 3 bakana suç duyurusu)

edit: lan bana terörist demeden önce bi açın bakın profilime allahın cahil yobazları. üstte bakınızdaki başlığı açan benim, başlık gündem olduktan sonra ormanları pkk yaktı diye farklı farklı 3-4 başlık açıldı. birine bunu yazdım, diğerine aşağıdakini yazmıştım, başlıklar birleşince o yazdığım da buraya taşındı (bkz: #94475713)

siz kimin aklıyla dalga geçmeye çalışıyorsunuz oğlum? gerçi kime anlatıyorsun... benim anlattıklarım sizin algılayabileceğiniz kadardır. dolayısıyla beyhude bir çaba içerisindeyim şuan. o da benim salaklığım.
  • (bkz: çamur at izi kalsın)

bu ülkede devletin bilgisi olmadan tek bir mermi sıkıldığına inanmaz duruma geldim.
  • bir dolu çevreci örgütün üç maymunu oynamasına neden olacak durumdur.
  • yenilenen istanbul seçimlerinin arifesinde " hdpliler apoyu dinlemiyor." diyerek meydanlarda terörist başından medet umanlar, terör örgütü propagandası yapmaya devam ediyor! pkk'nın maşanız olduğunu bu kadar çok belli etmeyin bence.
  • söz konusu açıklamanın yapıldığı site
    ateşin çocukları denmiş de daha çok orospununçocukları deselerdi yaptıkları eylem tarzına yakışır bir isim tamlaması olurdu. her zamanki gibi ekşi sözlükte ölü taklidi yapılması , buradaki beyinsizlerin yapılan provakatif eylem üzerinden kendi siyasi görüşlerine göre cadı avına çıktıklarının en büyük göstergesi. yani aslında ne doğa ne de canlılar umurlarında değil, istedikleri tek şey hamuru kanla yoğrulmuş siyasi sıçmıklarını üstümüze kusmak.
  • yangını söndürmek için uçak kaldırmayanlarla pkk'nın aynı safta olduğunu gösteren hadisedir.

2015 yılı haziran ile kasım arasındaki karanlık döneme dönmenin işaret fişeği mi acaba ?
  • kaynak

izmir yangınları pkk uzantısı bir örgüt tarafından üstlenilmiş.
    zaten bu haritayı gördüğümüz anda bazılarımız bilinçli yangın olduğunu anladı.
    arkasından thk uçakları konusu patladı. sonra halk karşı ateş yapan orman mühendislerine saldırdı. (bkz: ogm personelinin ormanda pürmüzle yakalanması)
    arkasından bugün sözlükte, bakanlara yapılan suç duyurusu.

güzel oyun. izmirliler de hızlı gaza gelir zaten.

edit: ateşin çocukları diye bir grup işiymiş. sözlükteki pkk'lılar için kaynak

edit 2: moderasyon başlıktaki imlayı düzeltebilir
  • oo tamam bunun üzerine suç duyurusunda bulunan avukatlara da fetöcü derler.

yine hükümet dışında herkes sorumlu tutulur.
hesabın var mı? giriş yap