şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: yunus)
 • izmir hudutlarindaki emniyet teskilati mensuplari icin kullanilan iki kelimelik öbek.
 • izmir ili sınırları içinde türk polisi olarak anılan zümre.
 • yenilenen kordon'da miami özentisi bisikletli timleride bulunan teşkilat
 • internet sitesinde şu şekilde bir anket bulunmaktadır:

  basit de olsa kurallara uymak gerekmektedir.
  o - katiliyorum
  o - katılmıyorum
  o - kararsızım
  o - tamamen katılıyorum

  --- yalan spoiler ---
  kararsızım dendiğinde çıkan pop-up'ta ikna edilmek üzere karakola çağrılıyorsunuz, katılmıyorum dediğinizde ise açık adresinizi girmeniz isteniyor ve sizi adresinizden almak üzere ekip gönderiliyor.
  --- yalan spoiler ---
 • piril piril ve egitimli atlariyla kordonda devriye gezen atli polis timleri sempati uyandiran teskilat.
 • sitesinde sayaç hizmeti veren kuruluş. eğer izmir polisinin hazırlamış olduğu bu sayacı alıp kendi sitenizde kullanmak isterseniz, şu kuralları kabul etmişsiniz demektir. noktasına virgülüne dokunmadan alıyorum:

  sayaç üyelik kurallari (http://www.izmirpolis.gov.tr/dagit/lisans.asp)

  izmir il emniyet müdürlüğü tarafından verilen bu hizmet kayıt olmak tamamen ücretsizdir. kayıt esnasında ve sonrasında sizinle irtibata geçileceğinden belirtilen zorunlu alanları mutlaka doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. izmir emniyet müdürlüğü, her zaman ve önceden haber vererek veya vermeksizin, bu kuralları değiştirebilir veya bu sayfaya erişimi ya da bu sayfaların içeriğini tamamen veya kısmen değiştirebilir veya iptal edebilir, kurallara uymayanların bu hizmetten yararlanmasını önleyebilir. verilen bu hizmetten güvenlik ve gizlilik bölümümüzdeki kurallar dahilinde illegal, pornografik, yasaklı, kişilik haklarına saldırgan içerikli, … sayfalarda kullanımı veya bu tip sayfalara link içerikli internet sayfalarında kullanımı bu hizmetin iptalini gerektirir. verilen bu hizmet karşılıklı iyi niyet esasları dahilinde yapılmaktadır. ayrıca vatandaşlarımıza ücretsiz olarak sunulan bu hizmetin her türlü art niyetli kullanım durumlarında yasal takibat yapılma hakkı saklı tutulacaktır.

  bu anlaşmayı kabul etmeniz ile birlikte beyan edeceğiniz bilgilerin doğruluğu ve aksi durumlardaki yasal takibat sorumluluğunu baştan kabul etmiş sayılmaktasınız. verilen bu hizmetin sizler tarafından beğenilmesi dileği ile…

  izmir il emniyet müdürlüğü

  kabul ediyorum
  iptal

  (bkz: oldu)
 • bundan bir kaç ay önce gaspa maruz kalıp kendilerine başvuran bir akrabama, yasal prosedürleri uyguladıktan sonra evden giderken, "bulunca bize de haber verin" demişlerdir.
  aklıma her geldiğinde ağlasam mı gülsem mi diye tereddütte kalıyorum.
 • izmirde bir kaç olaya hayatın sürüklemesiyle dahil olduğum zamanlarda;

  bornova atatürk polisi:

  cana yakın, babacan; sıkıntı yaratmayan ve yanımda olan oldu.

  bornova merkez polisi:

  suçsuzken suçlu duruma düşmememi sağladı.

  alsancak polisi yılbaşında;

  tecrübesiyle saçma sapan davranmamamı sağladı.

  darısı tüm bizi koruyan polislerin başına.