şükela:  tümü | bugün
  • cep telefonuna gönderdikleri sms spam tacizi konusunda her tür mağaza, banka ve diğer benzer kurumları geride bırakma potansiyeline sahip olduğunu kanıtlamış meslek odası.

ilk defa üstüne para verip* spam kurbanı oluyorum. birşey değil inandığım kimi düsturlardan bile nefret ettirecekler tacizleri ile sonunda.

ayrıca dahi anlamındaki de nin ayrı yazıldığında da habersizler.

örnek, 28.03.2007 günü saat 14:56'da başlıyor spam tacizi:
    "yeni yönetmelik ve yönerge için dava açtık. ayrıntılar web sitesinde mutlaka okuyun. neleri kaybeceğinizi düşünün haklarınıza sahip çıkın."

20:44
    "sağlık müdürlüğü'nün son çırpınmaları. karşıyakalı hekimlerde* dünya bankasından maaşlıların baskısına ve gözdağına boyun eğmeyecek."

23:10
    "karşıyakalı hekimler bakanlığa gerekli cevabı verip işgüvencesine, ocağına sahip çıktılar. 1. basamakta sadece uzman başvurusuyla çaresizler. sözleşmeyi imzalamıyoruz."

bu spam hastalığı nedeniyle artık okumadan siliyorum mesajlarını.
    (bkz: eeeh eytere bea)

edit: tüm bilmeniz gereken siyasi mesaj içermeyen duyuruları da** sms olarak gönderdikleri için "bana sms göndermeyin" demek çözüm olmuyor, olamıyor.
  • telefon açıp sms listesinden çıkarılma isteğinde bulunulduğunda isteği yerine getiren odadır .
  • süpper bir videoya imza atmış.

https://vimeo.com/121975005
  • bugün yapılan seçimi uzun yıllar sonra demokratik katılımcı hekimler grubunun kazandığı meslek odasıdır.

yönetim kurulu 6-1 veya 7-0 olacak gibi duruyor. delegelerin de tamamı demokratik katılımcı hekimler’de gözüküyor.

böylece uzun süredir izmir’e çökmüş olan perinçekçi, avrasyacı, neo-fetö işçi/vatan partisi de yolunu almış bulunuyor.

yıllarca akp ve mhp ile birlikte hareket eden bir grup yerine artık, abd veya rusya fark etmeksizin, emperyalizmi kategorik olarak reddeden insanların yönetime gelmesi umut verici.

güle güle 12 eylül’ü kollarını açıp karşılayanlar, güle güle duginciler, güle güle esmer gördüğü hekimi pkk’lı diye damgalayan mengeleler...