şükela:  tümü | bugün soru sor
  • cep telefonuna gönderdikleri sms spam tacizi konusunda her tür mağaza, banka ve diğer benzer kurumları geride bırakma potansiyeline sahip olduğunu kanıtlamış meslek odası.

ilk defa üstüne para verip* spam kurbanı oluyorum. birşey değil inandığım kimi düsturlardan bile nefret ettirecekler tacizleri ile sonunda.

ayrıca dahi anlamındaki de nin ayrı yazıldığında da habersizler.

örnek, 28.03.2007 günü saat 14:56'da başlıyor spam tacizi:
    "yeni yönetmelik ve yönerge için dava açtık. ayrıntılar web sitesinde mutlaka okuyun. neleri kaybeceğinizi düşünün haklarınıza sahip çıkın."

20:44
    "sağlık müdürlüğü'nün son çırpınmaları. karşıyakalı hekimlerde* dünya bankasından maaşlıların baskısına ve gözdağına boyun eğmeyecek."

23:10
    "karşıyakalı hekimler bakanlığa gerekli cevabı verip işgüvencesine, ocağına sahip çıktılar. 1. basamakta sadece uzman başvurusuyla çaresizler. sözleşmeyi imzalamıyoruz."

bu spam hastalığı nedeniyle artık okumadan siliyorum mesajlarını.
    (bkz: eeeh eytere bea)

edit: tüm bilmeniz gereken siyasi mesaj içermeyen duyuruları da** sms olarak gönderdikleri için "bana sms göndermeyin" demek çözüm olmuyor, olamıyor.
  • telefon açıp sms listesinden çıkarılma isteğinde bulunulduğunda isteği yerine getiren odadır .
  • süpper bir videoya imza atmış.

https://vimeo.com/121975005