şükela:  tümü | bugün
 • otobüs seferlerini arttırıp insanları araba yerine otobüse teşvik ederek trafik sorunu çözmek varken, tek vasıta ile gidilebilecek yerleri 2,3 vesaitle gidilebilir hale sokmak ve insanları yormak cidden büyük başarı. sizin yapcağınız işin içine sıçayım. çok net.

  yaşlı ve engellileri de birden fazla aktarma yapmaya zorlamak da cabası
 • binali yıldırım'ın fikir babası olduğu düzenleme, başka açıklaması olamaz zira, 15 dakikalık yolu halkapınar aktarmasıyla 45 dakikaya hatta 1 saate çıkarmanın mantığını.

  düzenlemeye bak (bkz: bokum gibi) ayrıca.
 • (bkz: eshot)
  (bkz: #43716343)
 • aziz kocaoğlu'nun telekineziye uğraması sonucu alınan bir karardır diye düşünüyorum. ya da melih gökçek ve aziz kocaoğlu kendi aralarında farabi değişim programından yararlanıyorlar. çünkü bu ancak bir melih gökçek icadı olabilir. kendisi ankara'da gece seferi koymamasıyla, birkaç günlüğüne koyduğu ve kimsenin haberi olmadığı gece seferlerini "talep olmadı, kaldırıyoruz" demesiyle ve metro saatlerini geriye çekmesiyle biliniyor. bu düzenleme de o tarz bir düzenleme resmen.
 • eshot'un izmirlilerle taşak geçercesine sitesinde yayınlama cüreti gösterebildiği bi şey.
  bunu gördüğümden beri hayaller kuruyorum sözlük. bu şaka gibi düzenlemeyi uygulattırmayacak, eshot genel müdürü olan şahsiyetin istifa etmesini falan sağlayacak güçte olduğumuzun hayalini kuruyorum. gezi parkını yıktırtmadık, bunu da yaptırmayız ulan diyorum. ama sonra kendim bile inanamıyorum hayalime. akp seçmenine koyun diyorduk, ahanda koyunun daniskası olduk. hepimize geçmiş olsun.
 • izmir'in sasirtmayan geri gidislerinden biri daha olan uygulama.

  2000'li yillarda 15 dakikada balcova'dan otobuse binip 2. kordonda otobusden inebiliyordum.
  2006'dan itibaren bu mesafeyi yine ayni sartlar altinda 45 dakikada otobusle gidebilmeye basladim.

  her otobus elbet akm'nin onunden gececek, konak'ta 10 kere donup piyasa yapacak, balcova girisinde bir trafige veya aktarma merkezine takilip zaman kaybedecek gibisinden toplu tasima kurallari sagolsun.

  2015 gibi otobusun balcova-alsancak arasindaki mesafeyi 3 saatte gitmesini bekliyorum.
 • (bkz: #43717229)
hesabın var mı? giriş yap