şükela:  tümü | bugün
260 entry daha
  • çoğunlukla, sabahın 8.00'inde 3 saniye fazla beklediği için kornaya abanan gerizekalı, duyarsız, sabırsız, kaba-saba tiplerin oluşturduğu trafiktir.

ne ara bu kadar aptal oldu bu insanlar yahu. alt tarafı 3 saniye-10 saniye beklemek ne kaybettirebilir ki sana. anlamıyorum. bu aceleci, kaba, sabırsız tavrı anlayamıyorum, özellikle de trafikte.

önünde bin tane araba var zaten akış yok belli. o kornaya, kuyruğuna basılmış hayvan gibi, canhıraş basınca trafik açılıyorsa ben de basayım, ama arkadaşım yok. kornanın trafiği açtığına dair bir kanıt yok henüz. sabah sabah kafa şişirdiğinizle kalıyorsunuz. bir de işte içimden size küfür etmeme neden oluyorsunuz.

lütfen elinizi o kornadan çekin (gereksiz basmalardan), dışarıdan bakıldığında gerizekalı gibi görünüyorsunuz.

(bkz: gürültü kirliliği)
  • zıvanadan çıkmıştır.

5.5 kilometrelik yolu yarım saatte zor gidiyorum.

koca şehri, vizyon yoksunu bir beyaz eşyacıya emanet edince böyle oluyor maalesef. koltuktan defolup gidene dek çekeceğiz mecbur.
  • "sizin tek derdiniz trafik olsun be boyozlarım" dedirten başlıktır.
    istanbul'da hem çektiğiniz trafiğin 10 katını çekiyoruz hemde saygısız, anlayışsız, duyarsız yobazlarla uğraşıyoruz.
22 entry daha