şükela:  tümü | bugün
 • ekibimizin degüstatörü fetch me some wine will ya ile birlikte düzenlediğimiz;
  izmir'de mevsim şartlarının üzerinde seyreden hava koşullarına mukabil (havayı koklayan adama selam) sıcak şarabımızı içerken, yine goygoyun dibine vurup keyifli bir akşam havasında; izmir winter is coming zirvesi'nin devamı niteliğinde olan, üstelik daha profesyonel ekibimizle bu buluşmaya el atalım dedik.

  zirvemiz şarap tekelinde olmayacak olup, dileyen rakısını içecek birasını da votkasını da! (anlatım bozuklukçularına da selam gönderiyorum)

  tarih: 10 aralık 2016
  saat: 19.00
  yer: sardunya's
  adres: kıbrıs şehitleri cad. 1453 (gazi kadınlar) sk. no : 12 alsancak
  foursquare

  yine mekanla anlaşmamız olacak ve zirve için sürpriz tasarılarını şimdiden oylamaya sunduk!

  çaylaklar için mail adresim:
  cahilpro@gmail.com
  organizasyonun iletişim direktörü için bana veya fetch me some wine will ya 'ya mesaj atabilirsiniz.
  soursummitz

  afiş: http://i.imgur.com/cwibfyz.jpg
 • ekibin, kafasının içindeki sesleri*bastırmak için devamlı içen ve buna mukabil degüstatöre evrilen iletişim direktörü olarak tüm suserleri selamladığım ve ayık kafayla* yazar iletişim direktörlüğü yapacağım, çok alkollü sosyal kümülasyon süreci*

  geçen sene bu zamanlar ciddi bir ekiple tertiplediğimiz ve suserleri evlerine mutlu ve yamıh* gönderdiğimiz izmir izmir winter is coming zirvesi'in yıl dönümüne mukabil ikincisi olsun dedik.

  bu işlerin eski kulağı kesiklerinden ve gediklilerinden güzel dostum cahil prof'un öncülüğünde sizler için birkez daha geliyoruz.*

  gelişmeleri başlıkta bulabilir, sormak istediklerinizi bizlere yöneltebilirsiniz. aklınızdakileri cevaplamak için buralarda olacağız. zirveye kadar ara ara, durum güncellemeleri ile bu başlıktayız.

  nefis bir kış akşamını bizlerle geçirmeniz dileğiyle, şimdilik esenlikle kalın ...

  not: aşağıda yorum yapan basicman denilen persona non grata'yı tanımıyorum. çevre yolunda elimdeki şişeye neden tokat attığını ve palmiyelere neden yükseldiğini hala çözemedim. arz ederim ...
 • izmir'in coğrafi konumunu sorgulatan buz gibi havaya istinaden sıcak şarap ve peynir teklifiyle gelmiş zirvedir. üstelik rakı da olumlu demişler. yaz beni katip, artısı eksisi sonradan eklenir.

  not: gelirken ihsan yüce'ye olan saygımla birlikte bir somun ekmek ve sabahın dördünü de getireceğim.
 • gecen seferki zirveyi kaçırdım, bu sefer ordayım.

  pınarbaşı pıtırak
  gelin kızlar oturak
  iki şise şarabım var
  içine püskevit batırak
 • yarım kilo parmesan peynirimle katılacağım zirvedir.

  bu heriflerin hemen tüm zirvelerine katılmaya çalıştım. gerçekten kaliteli zirveler düzenliyorlar. özellikle fetch me some mı ne haltsa nicki garip olan adamın gerçekten zirvelerdeki insan ilişkileri ve ilgisi takdire şayan.

  sohbetler dimağ kurutan cinsten. laf lafı açar esas konuşulan konunun ne olduğu unutulur. geyikler foradır. bunca kaliteli insanı nasıl oluyor da bir araya getiriyorlar anlamış değili. sanırım işin içinde şike var.

  cahil prof gördüğüm en ağır kanlı adamdır. ceketini giymesi 5 dakika 27 saniye kadar sürer. bu yüzden bu tarz organizasyonlarda en ince detaya kadar düşünecek vakti bu zaman kırılmasında bizim fark edemediğimiz şekilde ışık hızına ulaşarak yaratabilir. einstein mezarında rötor yaptı.

  mekan seçimleri konusunda da oldukça ince eleyip sık dokur. gelecek olan yazarların en karlı şekilde nerede oturacaklarını çok içip az ödeme yapılacak yerleri bulup bir de bunun üstüne yüzsüzce yaptığı pazarlıklarla en makulün de makulü olan fiyatlarla karşımıza çıkar. yanlış anlaşılma olmasın herif tam bir yazar dostu, hümanist ve proleter bakış açısına sahip bir sosyal tnt'dir.

  gelenler asla pişman olmaz bunu bilin. öyle abudik gubidik kişilerin zirvelerine gitmektense, ne idiğü belirsiz, likidite olamamış, akreditasyonu dahi olmayanların zihinlerinde halüsinojen maddeler etkisinde oluşturduğu zirvelere gitmektense her şeyiyle mükemmele yakın bu zirveye katılmak yazar kişilerinin boynunun borcudur.

  entry reklam kokuyor diyenler olabilir. onlara ise şunu söyleyim; ulan gittik de reklam yapıoz kimse babamın oğlu değil burada. bir şey güzelse reklamını yaparız minakis. sen düzenle güzelse beğendiysek senin de reklamını yaparız totomintoş.

  not: daha önce cahil prof'un zirvesine katılmadıysanız hele ki işin içince bir de fetch me some wine will ya varsa kesinlikle katılmanızı önereceğim ve hayatınızın en güzel ve en sohbetkar günlerden birini yaşayacağınızın teminatını vereceğim bir zirvedir.

  bu herifler bu işi biliyor.

  merak etmeyin kimse memelerinize ellemeyecek. bu konuda da sizi temin edebilirim. olur da öyle bir şey olursa hemen bana gelin avukat olarak uygun bir fiyata yardımcı olabilirim. swh
 • vizyonsuz ve kapasitesiz organizatör bozuntularının düzenlemeye çalıştığı 4. zirve.

  yanlış anlamayın zirveleri gayet güzel ve keyifli oluyor ama adamlarda iş yok sen ben gitmesek çekilir çile değil yani. o sebebtendir ki buyrun gelin için , sohbet edin, bana abi gel ben az trolle deyin ve en önemlisi organizatöre sövün. sövün ki bu çapsızlar yerini bilsin. ha derseniz ki ben gayet kalender kibar bi insanım benden rica edin ben büyük bir zevkle söverim.

  zira bunlara yeterince sövmezseniz kendinizi çevre yolunun kenarında şarap şişesi tokatlarken bulmanız an meselesi . öyle de meymenetsiz, mendebur insanlar bunlar. zaten ilk bi sövünce siz de ne kadar haklı olduğumu anlayacaksınız.

  bak siz gelin içinizden de olsa hafiften bi sövün, hoşunuza gitmezse gelin beni bulun o derece de iddialıyım.

  ha ilk başta ortama girdin kimseyi tanımıyorsun felan hiç kasma git hemen söv. baktın kala kasıyorsun iki kadeh parlat hafiften ortama alış sohbet muhabbet geyik felan bi bakmışsın masadan masaya dolaşıp hoşbeş ediyorsun. ulan dedin bişey eksik hah işte bak kendini zirveye kaptırdın ama organizatöre sövmedin çok yanlış hareket.

  dediğim hususlara sövülürse çok eğlenceli bir zirve olacağı kesin. ben şahsen evimde hissediyorum bu andavalların düzenlediği zirvelerde.
 • soyle bir bakip cikacagim zirvedir.

  hep bunu demek istemistim.
 • beymen'in sponsor olacağı zirvedir.
  evet tıkladım o linklere nalet olsun.
 • iki elim kanda olmazsa katılacağım zirvedir.

  şarabı pek sevmem ama peynir yarım ekmek arasında gelirse ben de sizden biri olabilirim. şayet kabul ederseniz, ben ve miktarını tahmin edemediğim biralarım aranızda olmaktan mutluluk duyarız.
 • kiliseden bir papaz alıp teşrif edeceğim zirve. +1'm sağlam.