• sistematik kadın gömücüler tünemiş yine başlığa. defalarca yazılmış yine yazıyorum malsınız anlamazdan geliyorsunuz. 4 yaşındaki çocuk babaya kolay kolay verilmez. baba denilen hıyar ağası napmış bu süreçte? götünüz sorumluluk almayı yemiyor gadınlar üüüğğğ diye yırtınıyorsunuz. kınadığınızla sınanırsınız umuyorum.

kadının facebook sayfasına bakıyorum bahar da bahar diye bi sürü şey paylaşmış. erkek çocuklarını kızı kadar önplana çıkarmamış. kadın sorunlu zaten belli ama kızı hiç sevmemiş olduğunu sanmıyorum. böyle toplumun da götüne strapon soksunlar! ne anne anne olmuş, ne baba baba olan 4 yaşındaki çocuğa olmuş.
  • izmir çevirme diye izmirlilerin çok takip ettiği bir sayfa var bilenler çıkacaktır.
    son bir ayda 3 4 kişi paylaştı kendini binadan köprüden atan.

bu kadın, hiç haberini bile alamadığımız gündeme gelmeyen cinnetler, intiharlar son dönemde baya arttı.uzun zamandır üstümüzde ki baskı virüs süreci enflasyon derken iyice hissedilir oldu

gidişat hiç iyi değil umarım kitlesel diyebileceğimiz durumlar yaşamayız.
    mızrak gerçekten çuvala sığmıyor artık.
  • bir insan bir çocuğa nasıl kıyabilir? değil kendi öz evladı, düşmanının çocuğu bile olsa nasıl kıyabilir? bunu anlayamamak, öfkemi bile geçiyor.
  • bunca çocuk isteyen doktor kapılarında yatan insan varken neden böyleleri anne olur ki ? ya da şimdi bu kadın anne mi sırf doğurdu diye?
    dedirten canavar. hiç bir yaşanmışlık, hiç bir ruh hali; küçücük bir canlıyı katletme hakkı vermemeli kimseye.
  • başlık sahibi daha merhaba demeden ''en az anne kadar babanın da suçlu olduğu olay'' diyerek zaten niyetini belirtmiştir. çocuk 4 yaşında lan 4 yaşında. 4 be. 4 işte. sen ne yaşamış olursan ol. sonra habere baktım gerçekten de kötü bir olay mı yaşamış yok abi. o da yok. kendi daldan dala atlamış suç yine erkekte. bacaklarını açarken de erkek suçlu değil mi.
hesabın var mı? giriş yap