şükela:  tümü | bugün soru sor
 • garip ama izmir'de olmuşdaha iddia aşamasında.

  kaynakta önce öğretmen yazıyordu hizmetli olarak değiştirildi.

  konya'da olsa linç çoktan başlamıştı.

  izmir'e lafimiz yok ama her anadolu'da olan biten bir olaya comar diye yakıştırma yapan bir platform burası. biri de izmir dediği zaman alınma güzel kardeşim.
 • özel bir erkek öğrenci yurdu dediği adım gibi eminim ki bir tarikata aittir. konya'da olsa linç çoktan başlarmış. izmir'de hiç konyalı yok sanki.

  not : mesele izmir-konya değil. her iki şehrin insanların kafasında temsil ettiği değerler. ortada yok edilmesi gereken bir zihniyet var. siyasal iktidar eliyle büyütülen bir canavar. ve o canavar çocukları nasıl zehirliyor bir tarikat yurduna girip kendi gözlerinizle görebilirsiniz. sorunun kaynağı o sapık değil. o sadece sonucu. sorunun kaynağı o yurdun orada ve türkiye'nin her yerinde var olabilmesi.
 • --- spoiler ---

  izmir dikili’deki özel bir ortaöğretim erkek öğrenci yurdunda çalışan erkek görevli ö.f.'nin, 7 öğrenciye tecavüz ettiği iddia edildi. olayla ilgili ö.f. gözaltına alındı.
  --- spoiler ---

  ' önce o özel yurdun sahipleri bir açıklansın, ondan sonra konuyu enine boyuna tartışırız ', şeklinde cevaplanabilecek konu başlığı.
 • muhtemel gene tarikatlara ait yurtta olmuştur. bunun izmir'i, istanbul'u yok. bu pislikleri egeden denize dökmek şart. irtica türkiye'nin sorunudur.

  not: eğer olay farklı ise genede bunların pislik olduğunu değiştirmez.
 • izmir'de olmuş; emin olun üzeri kapatılmaz. halk tepkisiz kalmaz.

  (bkz: karaman)
  (bkz: saadet özkan)
 • ortaokullar için özel yurt dendiğine göre ardından ya süleymancılar ya ensarcıların çıkacağı rezalet. memleketin çocukları siyasal islamcılar tarafından yurdun dörtbiryanında taciz ve tecavüze uğruyor.

  burada izmire bok atanlara bir kelam edeyim, taciz tecavüz tüm ülkede olabilir insanlar çok berbat. ama çocuk tecavüz be tacizlerinin en çok nerelerde yaşandığını kimse unutmasın. bu devran şayet bir gün dönerse, üzeri kapatılan ve duymadığımız bütün pislikler ortalığa saçıldığında sokağa çıkacak yüzünüz kalmayacak.
 • yıkarız orayı.

  konya mı lan burası yapılacak rezilliklere sessiz kalalım.
 • izmirinizin de konyanizin da ta amina koyim.

  çocuklar elden gidiyor. zihniyetinize sokayım.
 • edit: başlıkta bilinçli olarak izmir şehri hedef gösterilmiştir.

  söz konusu yurt süleymancılar olarak bilinen tarikat'a aittir. tecavüzcü de çocukların din öğretmenidir.

  kaynak 1 - kaynak 2

  süleymancılar denildiğinde aşağıdaki konu başlıkları akıllara geliyor;

  (bkz: 29 kasım 2016 adana öğrenci yurdu yangını)

  (bkz: süleymancı yurdunda kıyma makinesi skandalı)

  (bkz: süleymancılar tarıkatının domuz etli sucuk satışı)

  (bkz: 7 eylül 2017 süleymancılar yurdunda taciz skandalı)*
 • arkasından kim çıkarsa çıksın basında yer bulmayacak olay. yurt ise denildiği gibi bir cemaat veya tarikat ile akalalıdır. haliyle dokunulmaz sınıfında bu arkadaşlar. görevli yerleri temizlerken çocuklar şakalaşıyormuş o da üstlerine düşmüş vb. açıklama bile gelebilir.