şükela:  tümü | bugün
  • 10 kasım günü yine izmir ata'yı daha çok seviyor hastalığı ile paylaşılmış görüntü.
    siren çalarken beklenilir, hatta araçtan çıkılır, öndeki dürtülmez ama bu izmir daha çok daha çok paylaşımları fena.

https://twitter.com/…nder/status/928867631435743233
  • konya'da kimse iplemez hatta "ne ulan bu gürültü" diye yellenirken, izmir'de toplu bir bilinç ile 1 dakikalık saygı duruşunda durulması konusundan dahi izmir'in övülmesinden rahatsız olanlar kesinlikle sorunlu tiplerdir.

bedevi artığı ya da kürt ırkçısı olma ihtimalleri yüksektir.
  • videonun çekildiği yerin 50 metre ilerisindeyim. dünya küçük.
  • bir gerçektir.

rahatsız olunması da gereksizdir, evet, izmir ata'ya saygısını diğer tüm illerden daha fazla gösteren insanlardan oluşan bir şehirdir.

ve maalesef ki ben bir izmir'li değilim. olsaydım zannederim ki ben de gurur duyardım şehrimle.
  • ızmir'in bu tarz olaylarda genellikle basi cekmesinden kaynakli ununu pekistiren bir video. yine de durum izmir'e ozel degil.
    bu sene istanbul sinirlarinda bulunan yuksek bir noktadan bir cok baglanti yolunu ayni anda gozlemleme sansi olan biri olarak soyleyebilirim ki, onceki seneye gore cok daha fazla arac durarak saygi durusuna katildi.