• tepki gösterenlerle aynı görüşteyim fakat aynı tepkiyi camilerden dombra çalındığı zaman da göstermenizi beklerdik toplum olarak..

not: dm’den soran arkadaşlar var “cami’den dombra mı çaldı ? “ tarzı aşağıya onun da videosunu bırakıyorum yine izmir’de olan bir durum yine cami...

bu da dombralı cami

edit: aşağıya bıraktığım haberde bu olayların provokasyon amaçlı olduğunu destekler nitelikte bir haber var.

haber içeriği
  • konunun kemalistlikle alakası ne amk?

camilerin kontrolü de belediyede değil devlettedir, yiyorsa hükümetinin beceriksizliğine laf söyle mk.
  • şu olayla kemalist olmayı birbirine nasıl bağladın be mk tek hücrelisi? diye sorduran başlık
  • kardeşim bu camilerin imamı yok mu? merkezi sistem diyanet’e bağlı değil mi? neyin tatavası bu? diyanet bile artık dinde iş olmadığını anlamış. bunun kemalistlerle ne alakası var amk?
  • işin içinde akp'li birileri yoksa ben de bu ülkede bir şey bilmiyorumdur.

gerçekler er yada geç ortaya çıkacaktır. inanmayan fav'lasın günü gelince tek tek mesaj atarım.
  • birileri gündemle oynama peşinde. hem de fetö taktikleriyle.

edit : o parti bu parti bilmem ben. kimin helal süt emdiğini bilecek kadarda anasının memesini mıncırmadım. sadece bildiğim tek bir şey var bu dümenler yıllarca amerika'dan öğrendiklerini uygulayanların dümenleri. ayrıca canımız burnumuzda şu salladığınız kırmızı bayrak bir gün elinizden düşerse kim olduğuna bakmadan sahada matador bırakmayız bilesiniz.
  • müftülük merkezi sistemi iptal etmiş. imamlara mesai yolu göründü, ne güzel yatıyorlardı.
  • (bkz: izmir bayraklı'da camide dombra çalması)

bütçesi 8 bakanlığın bütçesinden daha fazla olan dib in kapalı olan camileri bile yönetemedigini gösteren olaylar silsilesi.

malum ayrıştırma, kutuplaştirma konularında pek bilgin olan başkan bunularda hocasından eğitim alamamış herhalde.
  • birader bu mantıklı bir insanın yapacağı iş değil. birileri bir oyun yaratmaya çalışıyor. hangimiz camiye girip bunu yapabilme potansiyelimiz var ? ben daha avluya adım atmadan imam nereye gidiyorsun diyor aq. cami ses sistemi bu kadar kolay ulaşılabilir bir şey mi lan. bir kesimi suçlamadan önce şu saksıyı çalıştırın biraz.
  • 2010 yılında rize'de cami frekansına sızıp zeki müren dinletildi tek bir gık çıkarmadınız
    (bkz: ezan yerine zeki müren çalması)
    şu başlıktaki entryleri toplasan on tane etmiyor.

mevzu izmir olunca hemen kubardınız amk. hale bak yüzlerce entry girilmiş. boş beleş insanlarsınız yeminle.
hesabın var mı? giriş yap