79 entry daha
  • bu sistemin yetkilisi, sorumlusu belli. bir idari soruşturma açıldı mı yoksa sadece siyaseten goy goy mu yapılıyor.
    bu sisteme kimin nasıl eriştiği açıklanmalı. kirli işler dönüyor gibi görünüyor.
    yapay bir gündem oluşuyor bu cami hoparlörü meselesiyle şu anda. pandemi öncesi günlere dönüyoruz.sanırım. yakında suriye,suriyeli, operasyon, libya, terör gündemleri falan da başlar.
    işsizlik oranları, enflasyon, dolar, ekonomik kriz falan arada kaynar gider.
  • olayın failini bulmak için soruşturma başlatmışlar.

bu ülkede kutuplaşma, insanları birbirine karşı kışkırtmak kimin işine geliyorsa faili odur.

provokasyon amaçlı yapıldığı apaçık ortada iken bazı piçler de, izmir'lilere ve chp'lilere küfür edebilmek için bu durumu bahane etti.

edit: imla
  • (bkz: camilerden çav bella çalmasını övenlere soruşturma)

birilerinin gündemi resetlemek için oynadığı yeni oyundur. bunu yapanın atatürkçü, chpli, ateist, gayrimüslim, taocu olduğunu iddia eden de maldır. iç savaşta kesilecekler listesi yayınlayanlara ve çevrelerine, takipçilerine bakmak lazım.

yukarıdaki bkz'da olduğu gibi "kimliği belirsiz kişiler yaptı" diye geçiştirilip paylaşanların gözaltına alınması ve cadı avi ile sonlanacaktır. yapanı ne zaman açıklarlar o zaman tekrar üzerinde konuşuruz. merkezi sistem hacklenmiş de vs. geçiniz.

(bkz: suriye'ye 4 adam gönderip tr'ye 8 füze attırırım)
  • cami hoparlörlerinin diyanet'e bağlı olduğu, olaydan sonra trollerin anında saldırıya geçtiği göz önüne alınacak olursa faili açık ve seçik eylemdir. tek eksik 'benim minareli camilerimden müzik çaldılar' çıkışıdır ki, yakında gelir.

edit: söz konusu açıklama gelmiştir. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…yor-280457h.htm
  • anlaşılan izmir'de corona günleri epey eğlenceli geçiyor.

en sonunda diyanete megafonları söktüreceksiniz.

ek: memleket koronavirüse karşı savaşırken hücum marşı çalınması / sela okunması gerekirken oynak bir şeyler çalınıyor.
    https://youtu.be/y4gqf3dj7ma
  • izmir müftüsünün ve merkezi sistemin bağlı olduğu kişilerin soruşturulması gerektiğini ortaya koyan kepazeliktir.
  • bu yapılmak istenen provokasyon dur.kim yapıyorsa da,bunun sonucunu ve doğuracağı etkiyi biliyor,hangi tarafta kim yapıyorsa bilerek provoke ediyor,ileride göreceğiz, kim bunu kullanmak için daha hızlı,cangaverce ileri atılırsa anlayın ki o kişiler yaptırmış veya işine geldiği için kullanıyordur..
  • 2010 yılında rize'de cami frekansına sızıp zeki müren dinletildi tek bir gık çıkarmadınız
    (bkz: ezan yerine zeki müren çalması)
    şu başlıktaki entryleri toplasan on tane etmiyor.

mevzu izmir olunca hemen kubardınız amk. hale bak yüzlerce entry girilmiş. boş beleş insanlarsınız yeminle.
  • ben de diyorum bu diyanet bu kadar parayı nereye harcıyor. meğer adamlar telif ödüyormuş.

tanım: saçma sapan bir hadise.
  • paylaşan denizli'li.. akp'li ve hiç duyar kasamayacağım siyasi bir şekilde kapalı.. benim için bir çok yanlışı barındıran bir bünye veriyor ise havadisi, kulağımla duysam inanmam dediğim değişik bir başlık..
188 entry daha
hesabın var mı? giriş yap