şükela:  tümü | bugün
100 entry daha
 • birileri güzelce gündeme oturup, tahminimce ihalenin belediye kalmasına uğraşıyor. camilerin kimler tarafından yönlendirildiğini camilerde dombra çalındığı zaman anlamışsınızdır diye düşünüyorum.*
  şu anda yapılan doğru demiyorum ama örnekten yola çıkarak o zaman neden kimse tepki göstermedi, haber yapmadı? algı operasyonunun, provokasyonun böylesi cidden :d göster kendini izmirim, bi dahakine izmir marşı bekliyoruz*
 • bu sistemin yetkilisi, sorumlusu belli. bir idari soruşturma açıldı mı yoksa sadece siyaseten goy goy mu yapılıyor.
  bu sisteme kimin nasıl eriştiği açıklanmalı. kirli işler dönüyor gibi görünüyor.
  yapay bir gündem oluşuyor bu cami hoparlörü meselesiyle şu anda. pandemi öncesi günlere dönüyoruz.sanırım. yakında suriye,suriyeli, operasyon, libya, terör gündemleri falan da başlar.
  işsizlik oranları, enflasyon, dolar, ekonomik kriz falan arada kaynar gider.
 • olayın failini bulmak için soruşturma başlatmışlar.

  bu ülkede kutuplaşma, insanları birbirine karşı kışkırtmak kimin işine geliyorsa faili odur.

  provokasyon amaçlı yapıldığı apaçık ortada iken bazı piçler de, izmir'lilere ve chp'lilere küfür edebilmek için bu durumu bahane etti.

  edit: imla
 • (bkz: camilerden çav bella çalmasını övenlere soruşturma)

  birilerinin gündemi resetlemek için oynadığı yeni oyundur. bunu yapanın atatürkçü, chpli, ateist, gayrimüslim, taocu olduğunu iddia eden de maldır. iç savaşta kesilecekler listesi yayınlayanlara ve çevrelerine, takipçilerine bakmak lazım.

  yukarıdaki bkz'da olduğu gibi "kimliği belirsiz kişiler yaptı" diye geçiştirilip paylaşanların gözaltına alınması ve cadı avi ile sonlanacaktır. yapanı ne zaman açıklarlar o zaman tekrar üzerinde konuşuruz. merkezi sistem hacklenmiş de vs. geçiniz.

  (bkz: suriye'ye 4 adam gönderip tr'ye 8 füze attırırım)
 • cami hoparlörlerinin diyanet'e bağlı olduğu, olaydan sonra trollerin anında saldırıya geçtiği göz önüne alınacak olursa faili açık ve seçik eylemdir. tek eksik 'benim minareli camilerimden müzik çaldılar' çıkışıdır ki, yakında gelir.

  edit: söz konusu açıklama gelmiştir. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…yor-280457h.htm
 • türkiyenin en modern yerlerinden birinde yaşıyorum ve saatlerce sela dinliyorum.oğlum ben aile yakınlarımı kaybettim,intihar edeninden kanserden ölenine bir sürü arkadaşım var.depresyona giriyorum amk,anlamıyor musunuz?

  sela ve böyle şeyler duyunca direkt böyle ölesim geliyor,neşem kalmıyor.bunlar konuşulmaz,benim ruh sağlığım konuşulmaz,ok tamam camilere bir şey olmasın.

  beş vakit ezan dinliyoruz zaten,selalar da okey tamam,birader bu nedir?saatlerce sela mı okunur la?hayır oku gene hobi olarak da,neden herkes dinlemek zorunda?aç youtubedan dinle istediğini.bazen geceleri kuran dinliyorum mealini,anlamaya çalışıyorum,allaha inanıyorum,evreni yaradana inanıyorum.fakat bizler sofu kafası yaşamak için değil gerçekten aklımızı kullanmak için yaradıldık.
 • anlaşılan izmir'de corona günleri epey eğlenceli geçiyor.

  en sonunda diyanete megafonları söktüreceksiniz.

  ek: memleket koronavirüse karşı savaşırken hücum marşı çalınması / sela okunması gerekirken oynak bir şeyler çalınıyor.
  https://youtu.be/y4gqf3dj7ma
 • izmir müftüsünün ve merkezi sistemin bağlı olduğu kişilerin soruşturulması gerektiğini ortaya koyan kepazeliktir.
 • bu yapılmak istenen provokasyon dur.kim yapıyorsa da,bunun sonucunu ve doğuracağı etkiyi biliyor,hangi tarafta kim yapıyorsa bilerek provoke ediyor,ileride göreceğiz, kim bunu kullanmak için daha hızlı,cangaverce ileri atılırsa anlayın ki o kişiler yaptırmış veya işine geldiği için kullanıyordur..
 • 2010 yılında rize'de cami frekansına sızıp zeki müren dinletildi tek bir gık çıkarmadınız
  (bkz: ezan yerine zeki müren çalması)
  şu başlıktaki entryleri toplasan on tane etmiyor.

  mevzu izmir olunca hemen kubardınız amk. hale bak yüzlerce entry girilmiş. boş beleş insanlarsınız yeminle.
200 entry daha