• fantastik falan olmayan fotoğraftır. bilakis 81 ilde olması gereken tablodur.

(bkz: herkesin işine kimse karışamaz)
  • izmir’in yüz ölçümü kadar başınıza taş düşsün.
    izmir’in modern, aklı başında, bağnaz olmayan, özgür insanları kadar başınıza taş düşsün.
    takmışlar bir ağızlarına izmir de izmir.
    izmirliler düdüklesin sizi.
  • lise döneminde bizim de halimiz böyleydi kordon'da.
  • valla bro hiç duyar kasamayacağım. sevmeyi,sevişmeyi bu kadar düşürmeyin lan. tamam anladık,kan hızlı,ateşsiniz ama sevmek/sevişmek bu değil gençler. ama yine de siz bilirsiniz..
  • görülüyor ki izmir de çekilmiş, kocaeli de çekilmiş, kuru kahve de çekilmiş.

sen izmir insanına salya saçmadan önce türkçeyi öğren, dingil.

mağarada yetişmek de zordur herhalde.
  • sana necilerin son malzemesi.

şimdi bu çiftler yiyişirken kimseye bir laf düşmüyor ya benim merak ettiğim aynı fotoğrafta mastürbasyon yapan birisi olsa neden linç ediliyor? her iki durumda da kimseye zarar verilmiyor sonuçta. hani ölçütünüz kimsenin zarar görmüyor olması şartıyla herkesin istediğini yapma özgürlüğü ya ondan sordum. mesela birisi oraya tuvaletini yapıp sonra poşetle de alabilir o da kimseyi ilgilendirmez.
    edit:ben bu tiplerden hep çekiniyorum mesela. bakmaktan hoşlanmadığım için değil dangalakça bir laf söyler "ne bakıyorsun lan" gibi, cevap vermek zorunda kalırım, kavga çıkar diye rahatsız oluyorum."sen de bakma" diyenler için söylüyorum, bu benim örnekler için de geçerli.
    eğitimli elit diyebileceğimiz insanlar hiç yapmıyor bunu. varoş gençler veya varoş ruhlu gençler yapıyor daha çok. parkta yiyişen kız kezbandır. çocuk da parklarda kamelyada oturup çekirdek yiyip anırarak gülen tipler oluyor genelde.
  • tepki gösterenleri dürteyim dediğim mis gibi fotoğraftır. lan sanki gizli yapılan fantezilerin nerelere gittiğini bilmiyoruz. bir gün gerçekten hepinizi toplayıp, kıçlarınıza nefret yazan bir kağıt yapıştıracağım. kendi alnıma da sevgi yazan 50*70 şöhler karton. sevginin gücünü göstereceğim. süper güçlerim olsaydı bunu yapardım.

sosyal lincinize rimjob yapayım size bir şey olmasın gencolar. ben niyeti bozdum, götü yiyen gelsin.
  • meram yolunda şişe elinde türküsünü yazdıranların kıskanacağı fotoğraftır.
  • herkesin hayatına kimse karışamaz demişti vakti zamanında vatandaşın biri.
  • nerden anladınız izmir olduğunu?
266 entry daha
hesabın var mı? giriş yap