şükela:  tümü | bugün
  • haberlerde denk gelip kahrolduğum, işkence yapanlara aynısını yapmak istediğim olay.
    showhaber
    nasıl bir memleket ki gariban, kimsesiz, yalnız olduğunu öğrendiler mi, en basiretsizi en korkağı bile canavara dönüşüp bir parça koparmaya bakıyor.
    aramaya inandım fakat bulamadım, koca sözlükte ota boka başlık açılırken nasıl sessiz kalındı diye düşündüm.
    tacize uğrayan genç evli, çocuğu da varmış. insanlar nasıl bu kadar zalim, nasıl acımasız.. aklım almıyor.
  • aynısını hatta daha kötüsünü şaka olarak hapiste kendilerine yapacak baba yiğitler vardır diye düşünüyorum.
  • “şaka yaptıklarını “ söyleyen iki kişi az önce öğrendiğime göre dün yani 13 kasım 2019’da serbest bırakılmıştır. böyle bir dünyada bunu engelli birine yapanlarla aynı ülkede yaşayıp aynı nefesi almak utanç verici. bunu hayvanlık olarak nitelemek hayvanlara yapılacak en ağır suçlamadır. bu adamların yaptıklarının cezası olmalı. o insanlarla aynı evde yaşayan bu insanların annesi babası kardeşleri arkadaşları bu adamlar tarafından sevildiğini düşünen sevgilileri, eşleri vermeli üstelik cezalarını. derhal tecrit edilmeleri gereken insanlığın yüzkaraları. (bkz: allah belanızı versin), güce tapan güçsüzler.