• adana varken bence bu konuyu hiç gündeme getirme. siz montla gezerken millet burada piknik yapıyor.
  • bugün denize girerek katıldım önerme.
  • soğuğun bağrından gelmiş biri olarak ben böyle dengesiz bir hava görmedim. sabah üşüyorum, kalın giyinip çıkıyorum. öğlene doğru çekilmez bir sıcaklık başlıyor. yavaş yavaş adapte olmaya başladık, şort t-shirt dolanıyoruz ortalıkta.
  • bu sefer klasik izmirli abartması değildir.
  • ben bu hafta sürekli denize girdim çeşmede. su temmuzdan daha sıcak belirrmek lazım.
  • böyle en ufak rüzgarda direk kazak, bot geçirmeye hevesli ama 1-2 yağmur görsede yaz gelsin diye bekleyen ne istediği belli olmayan gıcık bir kitle var yalnız, günlük güneşlik havalarda etekti yarım kolluydu falan giyince ufak çaplı linç girişiminde bulunuyor dikkat edelim
  • izmir bostanlı’da şort ve tişörtümle onlaynım.
  • evet yapıyorum 27 dereceydi bugün:)
  • sonbahar ve ilkbaharın yaz gibi geçtiği birkaç şehirde de bu yaşanır. zannedildiğinin aksine şehirlerin arasındaki sıcaklık farkı yaz aylarından daha çok ilkbahar ve sonbaharda hissedilir. birkaç şehirde daha yazlar uzun sürer böyle. öteki şehirler en azından elinde hırka, mont taşımışken, o şehirlerde mont giymeye hayli zaman vardır. kktc'de yaşayanlar da halen 30 - 33 arası derece sıcaklıkta yaz geçiriyorlarmış.
  • antalya'da tişört fazla geliyor...
hesabın var mı? giriş yap