• eşinin dostunun yüzüne bakamasın, bari adalet bu şekilde sağlansın diye, sürekli gündemde tutacağım sapık. yolda öpüşen sevgilileri görse namus elden gidiyor diye müdahele edecek bu sapıkların cümle aleme rezil olması gerek.
  • ne denir ki sana be ! pislik adam , sapık herif, sizin yüzünüzden sokakta kadınların yüzüne bakamaz , küçük çocukları sevemez oldum acaba yanlış anlasilirmiyim diye .
    ne demek lan" bayan fotosu çekiyorum ben "senin karın kızın yok mu ? biri bu şekilde taciz etse naparsin .
    son olarak yüzüne tükürmek istiyorum da sen ondan da anlamassin zaten kalbinin cirkinligi sıfatına vurmuş .
  • suçüstü video.

kadınların arkasından video çeken, otobüste görseniz yol vereceğiniz binlerce sapıktan biri. ismi imam şimşek. ve evet, serbest bırakılmış. biliyorsunuz bir kadına veya çocuğa tecavüz etmeden tutuklamak olmaz. ilerde birinin canını yaktığında gündeme gelirse ceza alır belki.

--- spoiler ---

buca’da dün saat 20:30 sıralarında iş çıkışı evime giderken bu sahşın beni takip ettiğini, fotoğrafımı çektiğini gördüm, daha sonra ifşa etmek için bu videoyu çektim. polisi çağıracağımı söylediğimde kaçmaya başladığı için çevreye daha çok bağırdım, bi grup erkek onu durdurdu, elinden telefonu aldıklarında benim gibi yolda yürüyen kadınların arkadan uygunsuz fotoğraflarının olduğunu gördüler. hasan ağa bahçesinde öğrenci kadın arkadaşları çekmiş, +18 fotoğraflar olduğunu söylediler. polis ekibi bu sırada geldi ve şahışla beraber karakola geçtim. ifademi verip gece evime gittim. sabah kalkıp karakola gittiğimde şahsın ifadesinin alınıp serbest bırakıldığını öğrendim. arkadaşlar lütfen dikkat edelim bu gibi iğrenç pislik insan diye adlandırdığımız varlıklara. ismini polis karakolundan öğrendiğim imam şimşek adlı şahıstan şikayetçi oldum. çocuklarımıza kadınlarımıza sahip çıkalım! devir böyle iğrenç devir, yolda yürürken bile arkamıza bakmamız gereken bi devir!! umarım adalet yerini bulur!! sonuna kadar izleyin !
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap