şükela:  tümü | bugün
 • bugun öğlen saatlerinde uyanıp sıvı sabunun pompasına 3 -4 kere bastıktan sonra farkettiğim evin içinde 'asdafasdsf biri benim elime su döksüüğüğün!' diye koşuşturdugum hadise..
  anadolu ajansına göre bakın olay şuymuş buymuş..

  izmir'in bazı bölgelerine, tahtalı barajı'ndaki pompa arızası nedeniyle en az 1 hafta belirli saatlerde su verilebilecek.
  izmir büyükşehir belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, içme suyu ihtiyacının karşılandığı kaynaklardan tahtalı barajı'nda pompa arızası meydana geldi. arızanın giderilmesi çalışmalarının en az 1 hafta süreceği kaydedildi.

  buna göre, kentin bazı bölgeleri arıza giderilinceye kadar belirli saatlerde su alabilecek.

  kesinti programı şöyle:

  ''11.00-21.00 saatleri arasında su verilecek bölgeler: gaziemir, evka-7, sosyal konutlar, karabağlar, görece köyü, buca, çamdibi, altındağ, yeşilova.

  12.00-21.00 saatleri arasında su verilecek bölgeler: cennetçeşme, olimpiyat evleri, limontepe.

  23.00-09.00 saatleri arasında su verilecek bölgeler: balçova, narlıdere, güzelbahçe, esentepe,(bkz: güzelyalı), poligon, üçkuyular, hatay, esendere, basın sitesi, bayramyeri, altıntaş, ikiçeşmelik caddesi ile r. erkutlu caddesi civarı, yeşilyurt, bozyaka, gültepe ve bayraklı'nın tamamı ile gürçeşme ve gümüşpala.

  08.00 ile 22.00 saatleri arası su verilecek bölgeler: örnekköy, cumhuriyet ve maltepe mahalleleri, evka-2, güzeltepe, egekent ve evka-5''

  (anadolu ajansı) 19.08.2008 17:15

  yalanınızı yesinner diyorum saat 23.30 oldu ne gelen var ne giden..gelen su olmadığı için giden de olamıyo haliyle..adasfadsf
 • tüm gece olduğu gibi sabah 07'de kalktığımda da musluğu açıp tıss sesini almamla , hani 23'ten sabah 09'a dek su verilecekti bizim bölgelere dedirten, bilgi almak için verilen telefonun sürekli meşgul çalmasıyla beni iyice geren hadise
 • suların bizim bölgemize gelme saatini 23.00 - 09.00 olarak bildirmişler..peki, ne oldu?sular 23.00 ve sonrasında gelmedi..kaçta geldi?09.00 =) yani büyükşehir belediyesi işlerini öyle iyi yapıyor ki;gönderemedik suyu saatinde madem öyle kesilmesi gereken saatte suları yollayalım eve de halkımızı baya bi dumura uğratalım ne dersin necati? demiş ve ardından hakhakalarla muhabbeti bitimişlerdir ayşe arman ve masası gibi..
 • büyükşehirler arasında su sorunu en fazla olan kent, izmir'dir. bundan dolayı 2008 yılı ağustos ayı itibariyle su kesintileri, arsenik değeri 10 mg.'a indirildiği için bir günde arsenikli olan suyumuz hakkında "arsenikli su içiriyorlar bile bile!.." teraneleri yeniden gündeme gelmiştir. baraj sahasında altın arama izni veren hükümetin, iş su toplamaya gelince su koyvermesi, yaklaşan yerel seçimler hesabıyla mı yapılmaktadır, yoksa gavurluğumuz mu cezalandırılmaktadır bilinmez. ancak izmir için su projeleri -ki izmir için üç aylık su rezervi kalması başlığında ayrıntılı anlatılmıştır- sonuçlandırılmıştır ve sonuçlandırılmaya devam etmektedir. hani destek olmuyorsunuz, bari köstek olmayın desek de, hükümetimiz de bize hak verse, çözülmeyecek bir sorun değildir.
 • (bkz: #13887921)
 • bugün itibariyle konakta bazı mahallerde 30 ocak 2009 cuma akşamına kadar sular tekrar verilmeyecektir. bu duruma hazırlıksız yakalanan biri olarak ne yapılacağı merak edilmektedir.
 • az önce haberi görüp kafamı duvarlara vuruğum haber. 36 saat mı oluyor yani kafam çok karıştı. yıl olacak 2014 bu nedir akıllara zarar.

  http://www.egehaber.com/…er/izmir-de-su-kesintisi-/
 • güldüren, güldürürken de düşündüren olaydır.
  2 yıldır izmir'de yaşıyorum 3 kez uzun süreli su kesintisi nedeniyle mağdur oldum. e kardeşim, madem su sisteminde sorun var, alternatif bir çözüm bul. ha bulamıyorum diyorsan, seçim zamanı oy isteme insanlardan. zira, çözüm sunmadıktan sonra sana oy verenlerden ne farkın var?
  hadi su kesintisi bir kenara... izmir'de yaşayanlar bilir küçükpark'ın halini, resmen "no country for all people". ne kaldırımda yürüyebilirsin ne de yolda. kaldırıma çıkayım desen, park etmiş arabalar. onlar yoksa, yola kadar sıralanmış sandalyeler ya da tezgahlar. hani sosyal demokrat belediyecilik? sosyal demokrat anlayış, yalnızca sanatsal faaliyetlere önem verin, halkın daha öncelikli ihtiyaçlarını s...tir edin diyor da biz mi bilmiyoruz?
  velhasılı halka hizmet etmeyen adama yalnızca partisinden dolayı oy vermek salaklığın daniskasıdır.