şükela:  tümü | bugün
  • kedinin fotoğrafları 18+
    uyarayım.

https://twitter.com/…status/997150465224773632?s=19

18+

olay izmir ayrancılar'da olmuş anne kediyi başından vurmuş yaratığın biri.bu caniye maalesef soruşturma ya da herhangi bir işlem yapılmamış.
  • şerefsizler ramazan ayı bile dinlemiyorlar. anne bir kedi bu!! anne ya. tek derdi yavrularını beslemek olan anne. ne kadar gaddar insan dolu. hala başlık açıyorlar sokakta köpek istemiyoruz kedi istemiyoruz diye. bu hayvanlar da sizinle yaşamaktan mutlu değil görüldüğü üzere. hem doğalarını tahrip et hemde çan’ına kast et. insanoğlu yatacak yerin yok senin
  • ogrendigimden beri aklimdan cikmayan zavalli kedicik. soyleyecek soz bulamiyorum.

up
  • daha bizzat yeni bir kedi katliamına şahit olduğumdan fotoğraflara bakamadım. up.
  • şu garipleri koca dünyaya bile sığdıramıyorsunuz. yazık sizin insanlığınıza alçaklar.
  • dilsiz garipten ne istediniğini merak ettiğim alçak bir mahlukun icraatı.

bu tip varlıklar insanlar için de tehlikeli. neticede potansiyel katil.

---

"şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi."

william ralph ınge
  • acı çekerek sürünün,ölmeyin sürünün.
  • vurulmasa tekme yer, tekme yemese zehirli et verirler, zehirlenmese araba ezer... sokak hayvanı olmak böyle bir şey malesef. her türlü insan terörüne açıklar ve size bir sır vereyim, insanlar bencil ve kötü.
  • insanoğlunun ‘dünyanın efendisi benim’ güdüsünden çıkıyor bu hareketler. hani kibir şeytana aitti hilkat garibesi varlık. kediyi umursamadan vurma hakkını kim veriyor sana?!
  • artık kaldıramıyorum..