şükela:  tümü | bugün
  • kedinin fotoğrafları 18+
    uyarayım.

https://twitter.com/…status/997150465224773632?s=19

18+

olay izmir ayrancılar'da olmuş anne kediyi başından vurmuş yaratığın biri.bu caniye maalesef soruşturma ya da herhangi bir işlem yapılmamış.
  • ogrendigimden beri aklimdan cikmayan zavalli kedicik. soyleyecek soz bulamiyorum.

up
  • daha bizzat yeni bir kedi katliamına şahit olduğumdan fotoğraflara bakamadım. up.
  • allah bin belasını versin böyle canilerin. ciğerlerinden vurulsunlar tez zamanda.
  • şu garipleri koca dünyaya bile sığdıramıyorsunuz. yazık sizin insanlığınıza alçaklar.
  • dilsiz garipten ne istediniğini merak ettiğim alçak bir mahlukun icraatı.

bu tip varlıklar insanlar için de tehlikeli. neticede potansiyel katil.

---

"şüphesiz eğer ki hayvanların dini olsaydı, şeytanı insan şeklinde hayal ederdi."

william ralph ınge
  • vurulmasa tekme yer, tekme yemese zehirli et verirler, zehirlenmese araba ezer... sokak hayvanı olmak böyle bir şey malesef. her türlü insan terörüne açıklar ve size bir sır vereyim, insanlar bencil ve kötü.
  • insanoğlunun ‘dünyanın efendisi benim’ güdüsünden çıkıyor bu hareketler. hani kibir şeytana aitti hilkat garibesi varlık. kediyi umursamadan vurma hakkını kim veriyor sana?!
  • bir insanın nasıl bir sorunu olur da kediyi öldürmek gelir aklına. sana hiç bir zararı olmayan hayvanı neden katledersin. verirsen bir kap yemek bir kap su yer içer, vermezsen yine bir şekilde yaşamaya çalışır ama sana zararı olmaz. bu kediciğin yaşayıp, bunu yapan çöpten adi insan denen yaratığın gebermesini öyle içten istiyorum ki. umarım acılar içinde kıvranır da ölmeyi dilersin aşağılık.

ayrıca biz ne kadar bir yerlerimizi yırtarsak yırtalım yasa çıkmadığı sürece bu gibi olaylar olmaya devam edecek. bunlar yaşanırken neden birimize denk gelmiyor böyle şeyler, yapılabilir mi bilmiyorum ama yapanı toplum düzenini bozmaktan (kişilerin huzur ve sükununu bozma suçu) savcılığa verelim.
  • artık kaldıramıyorum..