şükela:  tümü | bugün
  • bu kadar az olduğunu görünce şaşırdığım yazarlar.

nerde o dandik "izmir bomba tatlısı'nı" öve öve bitiremeyen, her gelen eşine dostuna zorla yediren sonradan izmirliler?

nerde o "abi izmir başka yeah, laiklik forever!" diyen iç anadolunun bağrından kopup gelmiş sonradan laikçiler?

nerde o "moruk izmir'in dağlarında çiçekler açar ha unutma güneş de sırmalar saçar." diyen en kemalistler?

şaka şaka uslu uslu oturup, hep beraber yaşayıp gidelim işte.* ama şu tatlıyı övmeyin lan valla uyduruk bi şey o. kültürel olarak izmir'le bi alakası yok. bayburt'ta da yapılabilirdi.
  • izban kokulu entrylerimle bomba gibi başlıklarla izmir'in dağlarında mesajlar atarım. beklerim.
  • bilgisayariniz kac cigdemli acaba?

(bkz: çiğdem)
  • alsancak'tan bildiriyorum, dahil olabileceğim veri tabanıdır. tüm hemşehrilerime sevgiler, saygılar...
  • 94/2000 arası ve 2014 den bugüne ben de varım. not: memleketim değil kalmayı da düşünmüyorum.
  • izmirliyim, bornovalıyım. şu çaylaklıktan bir kurtulsam da normal insan yerine konsam diye beklıyorum.
  • ben de :)
  • izmir'de yaşayanlar yeterince sosyal olduğu için birileriyle buluşmak istediklerinde sözlükte veritabanı oluşturmaya ihtiyaç duymuyorlar sanırım.
    edit: meğer herkes birinin bu başlığı diriltmesini bekliyormuş.
  • şu anda izmir'i en iyi gören yerden yazıyorum...

(bkz: belkahve)
  • izmir bok gibi, gelmeyin sakin. hele tasinmayi hic dusunmeyin istanbullu suser kardesler. tatile gelirseniz de, otobandan direkt cesme alacati yapiniz. sehir merkezine girmeyin, hele foca filan yapayim hic demeyin. dedim ya bokum gibi yerler.

siz de ovmeyin lan sakin.

tanim: yaz aylarinda 3 katina ciktigini tahmin ettigim veritabani.