şükela:  tümü | bugün
  • çok fena şakirt sikilmesinden mütevellittir.
  • bir troll repliği.

langoluum reloaded'ı saygıyla anıyoruz. o, hiç değilse kendi çapında ciddiydi.
  • tamamen provokatif iddia. işin acı kısmı, bu zırvayı sözlükte ilgi çekmek için ortalığa saçanların yanında, gerçekten böyle olduğuna inanan denyolar da var bu dünyada.

izmirli bir kız arkadaşım, sevgili eskisi olacak adam 'ben seni ailemle nasıl tanıştırayım, izmirli bir kızla evleniyorum mu diyeyim' gibi dallamalıkta çığır açan bir cümleyi söylediği için bitirdi ilişkisini mesela.

tekrar düşündüm de... oha lan, hakikaten...

düzeltme: anlatım bozukluğu

'belirtili nesne kullanmadan mana içeren cümleler kurabileceğini sanan metin yazarı'; budur benim sözlük karşılığım.
  • yanlış bir önermedir. türkiyenin en ahlaksız şehri aslında samsundur.

google abi nelere kadir.

kaynak : http://bit.ly/uf8r4j
  • aynen öyledir. bir izmirli olarak çok memnunum bu durumdan, am üstünde göt sikiyorum resmen. cillop gibi hatunların göbeğinden zeytin falan yiyorum.

edit: imla
  • fesat tespit. izmir candır, yaşatandır.
  • " sen münkirsin sana haramdır bade
    bekle ki içesin öbür dünyada
    bahs açma harab-i bundan ziyade
    çünkü bilmez haram ile helali. "

ahlaksızla içkinin nasıl bağdaştırıldığını merak ettiğimdir. din, kitap herkesin kendi vicdanında bitenidir. yargılamak düşmez.
    şahsen tanıdığım izmirli arkadaşlarımın hepsi nerde ne yapacağını bilen, usturuplu, edepli, ahlaklı tiplerdir. son derece alımlı ve güzeldir, laiktir, kemalisttir, dinini nerde nasıl yaşaması gerektiğini de senden benden iyi bilir. hem bilmese bize nedir ki allah ile kulun arasında değil midir din.
    ki böyle bir genelleme yapmak saçmalığın alasıdır.
  • ahlak anlayışı sübyanlara endeksliler tarafından ismi telafuz edilmemesi gereken bir şehre ait seviyesiz bir itham.
  • (bkz: sin city)