şükela:  tümü | bugün
 • milyar milyar yıllar geçti. tarih neler gördü neler. ne kahpelikler ne zaferler ne fedakarlıklar. insan ateş yaktı yazı buldu taşı oydu yerleşik hayata geçti türkler islamla şereflendi malazgirt oldu istanbul islamla mühürlendi alex fenerbahçe'den ayrildi ohoo neler neler.

  geldik bugune izmir hala ayni. ulan allah askina su izmirlileri dolduralim bir sandiga gonderelim kutuplar. biri izmir marsi soyleyerek tepinirken helvadan ataturk putu yapip tepinsin oburu dombira acip karsilarinda halay cekerek amuda kalksin.

  ne olur turkiye nin geri kalan 80 ili. ey buyuk civanmertler doguran koskoca yigit 80 ilimiz. sizde biktiniz bunlarin tiriplerinden biliyorum bunlarin gelebildigi seviyeden. bu salaklarin ulke gundemini isgal etmesinden ve sokuk ideolojilerinden. umrunuzda degil belki amma konusmak istediginiz farkli meseleler var. memleketin elinden tutmak isteyen 80 delikanli il.

  birde izmir. lan yeter nolur dusun lan pesimizden. layıhlığınızı da alin reisçiliğinizi de alın gidin lan. valla takıldık ilerleyemiyoruz ya.

  sikiklerin cesaretine bak bide kendini istanbulla filan karsilastiriyor. lan sen kimsin sokuk. afyon,kutahya,eskisehir havzasinda donen kurtulus savasina çöreklenen, kafkas marsiniz asirip bir tane dağ bulunmayan memleketine dağlı şarkı yazdiran siktiri boktan sehir her gun milletin gundeminde.

  ne olur o guzel atlara binin gidin valla tunca da raziyim piçe de yeter ki gidin.

  gundem yine izmirlilerin boktan atismalari olunca dayanamayan yazar beyani,manifestosu.