• karşıyaka çiğli civarında kendini ara ara ziyadesiyle hissettiren hadise. ricayete göre buca'da da varmış.
    bayraklı sahilde kazı vs yapılıyordu meles deltasının o taraflarda oradan geçerken de ciddi şekilde hissediliyor koku. ancak asıl sebebi nedir gerçekten çok merak ediyorum.
  • an itibariyla kordon'da aldigimiz kokudur
  • an itibariyle nüksetmiş, sıcaklarla ısınan ılık bok buharı ciğerlerimize nüfuz etmektedir
  • ulan hiç mi değişmez şu koku.

nasıl dayaniyorsunuz anlamıyorum.

körfezden gelen leş gibi bok kokusudur efenim.
  • özellikle son 3 yaz mevsiminde şiddetlenen durum.

arkadaşlar güzel memleketim bok kokuyor ve kimsenin umrunda değil. akp desen gözden çıkarmış. chp desen boş sandalye ile kazanıyor. hizmet yok, sorunlara eğilmek yok, yok oğlu yok.
  • gecenin bu saatinde çekilmez olan durum. bu nedir arkadaş üçyolu sardı butun bok kokusu.
  • az evvel uykumdan uyandırdı. genzim yanıyor sözlük.
  • salhane'de kendisini hissettiren fenomen. derlerdi inanmazdım. resmen bok kokuyor.
  • hayatımda ikinci kez bu şehre geldim.arkadaslar bu şehir bok kokuyor.ulan önümdeki yemek bile mide bulandırıcı gelmeye başladı.ruzgar estikçe efil efil geliyor koku.arkadaşım kokunun daha keskin hissedildiği yerler var bu bir şey değil diyor.daha keskin kokuya nasıl dayanıyor bu insanlar.

naçizane tavsiyem,lütfen insanları akp'ye oy vermeye mecbur bırakmayın.konuyu kaynağından çözmek bu kadar zor olmamalı.para var,kalifiye insan herhalde vardır,şu pisliği halledin seçim geliyor.insanlara malzeme vermeyin.
  • yıllardır kokuyor ve hiç kimse nedenini (sözde) bilmiyor(araştırmıyor).
    kışın kömür kokusu yazın bok kokusu derken bu şehir yaşanmaz hale geliyor.
    lanet olsun bu hayat…
hesabın var mı? giriş yap