• sana bi istanbul fotoğrafı koyarım. burası dünya mı dersin.
  • yandaş yoldaş gazetelerden 2014 ve 2015 yıllarında çıkan süslenip püslenmiş haberleri yeni gibi sunmuş arkadaş. sanki aynı manzaraları ankara ya da istanbul'da görmüyormuşuz gibi. hizmeti , sadece yol yapmak olarak algılayan zihniyetlerin düşüncesi. he deyip geçiniz.
    (bkz: bugün de trollük görevimizi yaptık çok şükür)
  • ankara'nın göbeğinde vatandaşları balıkadamların kurtardığını ne çabuk unuttunuz.*
    haber
  • --- spoiler ---

izmir'de yaşayan chpli yobazların
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

yazık..hayvan gibi yaşıyorlar.
    --- spoiler ---

izmir'deki bir takım alt yapı sorunlarını mi eleştirdi yoksa izmir'de yaşayanlara alenen hakaret mi etti orasını size bırakıyorum.
  • siz bir de üsküdar'ı görün yağmur yağınca, oooğğğ kaptan isterse evin önüne kadar bırakabilir vapurla.

her büyük şehirde benzer içler acısı durumlar mevcut. bunun sebebi chp, akp, mhp değil. genel iş yapma zihniyetimiz. aslında ayrışacağımız bir nokta değil, tam olarak birleştiğimiz bir nokta.
  • izmir’in altyapı problemleri var, ama bunu bu şekilde dile getirmek mantıklı ve gerçeğe dayanır değil.

önemli olan insanlarıdır, ‘izmirli yobazlar’ diyerek zaten siz kimin trolü olduğunuzu gösteriyorsunuz.

binalar yapılır, altyapı problemi çözülür de sizin bu zihniyetiniz hiçbir zaman çözülmez. iyi ki betonu güzel kafası içler acısı bir şehir yerine izmir’de yaşıyorum.

hem güzel oluyor lan, suya çamura dokunmak. valla bak deneyin.
  • bu daha hiç bir şey. kamu yönetimi alanında doçentlik titri olan adam bile "yol yaptılar, cumhuriyetin ilk yıllarında bunlar yapılmadi hiç" diyor. bak aklıma geldi yine sinirlendim. kodumun müptezeli...

velhasıl adamlar asfalt seviyor, yapacak bir şey yok. okumuşu da aynı cahili de.

bu arada yukardaki bahsettiğim lafta akademisyen isveç'in sosyal devlet olmadığını da savunuyordu. sikik...
  • elestiriyi yersizce yapmasa guzel noktalara deginmis olacakmış. ama olayi siyasi boyuta cektigi icin ve izmirlilere alenen hakaret ettigi icin sovulmesi gayet normal bir durum.

izmir'de şuan sadece karsiyaka, bostanlı, alsancak, konak, güzelyali ve guzelbahceden ibaretmis gibi planlamalar yapiliyor. gaziemir, buca, bornova, karabaglar, yesilyurt gibi cok nüfuslu orta ve dar gelirli kesimin yogun olarak yaşadığı bölgelerde ciddi sorunlar mevcut. yollar kaziliyor aylarca oylece bırakılıyor. derin cukurlarla dolu yollar resmen tuzak gibi. girdigim cukur yuzunden aracımın lastiği yarıldı. bu çukurun fotografini cekip belediyeyi arayip şikayet olusturdum ve fotografi paylaştım. ıncelemeye aldiktan sonra donus yaptilar ve onlarca bir sorun olmadığını belirttiler. ayiptir cidden ayiptir. ben reşit oldugumdan beri oylarimi chp'ye veriyordum ama simdi ismini bilmedigim bagimsizlara oy atiyor olacagim.

pesinen not; onceki entrylerime bakılabilir akp ve turevleri partilere cok afedersiniz s2kseler oy vermem. ama chp'de artik zengine hizmet etmekten vazgecsin. zenginin hayatini kolaylastirmak icin var olan bir belediyecilik bende yok hukmundedir. orta gelirli biri olarak dusuncelerim bunlar.
  • izmir'in modernliğinin asfaltla alakası olmadığını bilmeyen çomar önermesi.
hesabın var mı? giriş yap