• bartu uğur, çınar acıöz, ege karakaya, ipek sürmeneli, ışılceylin demirhan, mustafarüzgar kocamanoğlu, nihat efe eser, yağızselim köklü, yiğit vatansever dahil olmak üzere 250 kadar 3. ve 4. sınıf öğrencisi ile birlikte 1. olması durumudur.
    sonuçlara bu adresten bakılabilir.
  • güzel haberlere hasret kalmıştık yemin ederim.

içimi ısıtan bir haber.

yolun açık olsun kardeşim, umarım hep doğru yönlendirilir ve mutlu olursun hayat boyu.
  • küçük kız tebrik ediyorum.
    bizi mutlu ettin sen de hep mutlu ol. güzellikler armağan et ülkemize. yolun açık olsun.
  • sevindiren haber.

benim hala umudum var. her şey çok güzel olacak.
  • izmir'de buna ne deniyor?
  • matematikle ilişkisi bu kadar kötü olan bir millete umut veren minik öğrencilerden biridir.milletimizin en çok muhtaç olduğu şeye yani gelecekten umutlanmaya vesile olduğunuz nice başarılarınızla gururlanır umarım aileleriniz.
  • memleketin eğitim sisteminden umudumuzu kestiğimiz bu günlerde dut pekmezi gibi geldi...

aklına, zekana, emeğine sağlık çocuk..
  • bir yerlerde dayısı amcası yoksa bu şartlarda büyüyünce aylık 2500-3000 lira gibi bir maaş alacaktır.

ne insanlar harcandı lan bu memlekette şu sözlükte bile ne insanlar var türkiye'den siktir olup gitmek başlığında görebilirsiniz. neyse umarım yolu açık olur.
  • helal olsun sana izmirli kız
  • elbet beyin göçü yapacak olan genç kızdır, büyüyünce kendisine amerika'ya gitmesini öneririm. mit gibi saygın bir üniversitede güzel bir bütçe ile araştırma görevlisi olarak çalışabilir.
hesabın var mı? giriş yap