• güzellikleri hakkında şüphe içerisindeyim. görmeden inanmam yani. bence bu birtakım cehape zihniyetinin uydurması. ha ne alaka lan bak taş gibiyim diyen varsa buyursun kanıtlasın iddiasını. ne demişler müddei ispatla mükelleftir.

görsel
  • aslen izmirliyim fakat çalışmak için bir süredir ankaradayım. üniversitede muhabbeti açılınca genelde şey derdim "kanka abartmayın ankarada falan da çok güzel kızlar vardır, izmirin kızları daha rahat bir ortamda büyüdükleri için kendilerine de iyi bakıyorlar size ondan öyle geliyorlar". artık anlıyorum ki harbiden izmirli kızlar çok güzelmiş. allah da benim belamı verdi galiba.
  • çoook free oldukları söyleniyor
  • güzel kadınlar sadece güzel de değiller akıllılar da. bizim bedenimiz bizim kararımız kiminle ne istersek onu yaşarız.

not izmirli teyze
  • doğma büyüme izmirliyim , 18 sene izmir'de yaşadıktan sonra 22 yıldır istanbul'da yaşıyorum.

bu sabah alsancak'ta kahvaltı yaptığımda gördüğüm üzere izmirli kızlar gerçekten güzel ve çok bakımlı.

şimdi izmirli kız düşmanları eminim o kadar bakıma biz de güzel oluruz diye eksileyecektir .

farkettiğim birkaç konu;

- hepsi inanılmaz şık giyinmiş .

- tamamı yürüyüşünden belli olduğu üzere çok özgüvenli .

- makyaj vs olduğundan tabi daha güzel gözüküyorlar .

- birileri alsancak'takiler tabi güzel diğer semtlere bak diyecektir , gidin bağdat caddesi ile kıyaslayın , yine de daha güzeller .

t : izmir'de yaşayan kızlardır .
  • başıma birşey gelmeyecekse tc tarihinin en büyük balonu izmir kızlarıdır.

hakkını vereyim evet bakımlılar , fizikleri güzel , kıyafet konusunda da iddialılar. ama doğal güzellik anlamında maalesef vasatlar.

“kim o kadar makyaj yapsa güzel olur” klişesine girmeyeceğim. bence “marka” olma sebepleri tamamen ülke geneline oranla daha cesur giyinmeleri bu da haliyle gündemde tutuyor kendilerini.

ülkenin tüm şehirlerini görmesem de yarısını görmüşümdür. benim favorim trakya kızları. edirne , tekirdağ , lüleburgaz vs buranın kızları aşırı underrated.
  • adanalı muğlalı kızlar ile top 3 dedirler
  • kendine iyi bakarlar o yüzden güzellik salonu açmak ticaret yapmak isteyenler için güzel fikir.
  • biz izmir erkekleri için gayet sıradan olan kızlardır. şaka lan şaka adamı allahını şaşırtacak güzellikte olanları vardır.
hesabın var mı? giriş yap