• izmirliler biraz ney amk? kafanızdaki izmir/izmirli profilini merak ediyorum .bak sana bir dram anlatem.her yıl üniversiteye hazırlanan binlerce gencin diğer şehirlere nazaran izmirde okuma hayali daha fazladır.özellikle erkekler tarafından daha fazla gitme isteği olur..anlatılanlara göre;izmir kızları kendileri teklif edermiş.kızlar öyle bir rahatmış ki abboow sana laf atarmış ,sen beğenirsen hemen oracıkta birlikte olabilirmişsin kızlarla.bildiğin collage fucking festmiş yani. izmir erkekleri de genişmiş ,rahatlarmış yani .yanindakinin sevgilisi öp rahatsız olmazlarmış .bildiğin izmir açık hava kerhanesiymiş.işte bu rivayete inanan bol otuzbirci gençler bir hevesle izmiri yazıp gelirlermiş izmire. anlatılanların aksine sevgilisinin yanında kekolaşan adamlar, ters ters bakınca ne bakıyon diyen bacılar varmış. iftar vaktinde bile günah şehri alsancağın sokaklarında insan bulunmazmış mesela.kimse kimseye karışmaz , gıybetini yapmazmış. işte bu gerçekle karşılaşanlar hayatlarının en büyük hayal kırıklığını o zaman yaşarlarmış.özgüveni de kaybedince grup halinde gezinip , küçük parkın en ücra oyun salonlarında okey ,101, batak ve özellikle ihale gibi masa oyunlarında skillerini geliştirirlermiş.okul dönemini böyle geçirirlermiş.mezun olduktan sonra memleketlerine döndüklerinde kafasındaki otuzbir malzemelerini yaşanmış gibi anlatırlarmış.
    not: anlattıklarım , herkes için değildir.zihniyetini sktiğim , beyni taşaklarında olan kişiler alınsın. (bkz: umarım okurken kör olmazsın)
  • seksi..
  • çalışmaya anadolunun küçük bi ilçesine hatta kasabasına gitmiş biri olarak duyduklarım
    fazla titiz
    fazla eşitlikçi
    fazla düşünceli
    fazla kendine ve insanlara değer veren
    fazla cömert
    fazla zevk düşkünü
    fazla idealist
    fazla prensip sahibi
    hayır aslen izmirli değilim hatta tam olarak nereli olduğumdan da emin değilim ama kendimi izmirli hissediyor öyle söylüyorum, sanırım içime işlemiş
  • ne olması;

medeni?
    modern??
    avrupai???
    atatürkçü????

hangisi canınızı sıkıyor daha çok canınızı sıkıyor. açıkçası umrumda değil!

özet ile; izmir’i ve insanlarını seviyorum.
  • biraz şey olmak, hiçbir şey olmaktan evladır.

stres yapıp bu başlığı dolduranların sorunu ikinci kısımda yer almaları olabilir. çomar paratoneri olabilecek tespit.
  • galiba insanların sinirini bozan izmir’deki sol çomar ve kendini entelektüel sanan kesim.
    sonuçta hepimiz orta doğuluyuz.
  • bi bitmediniz amk! izmirliler şey etsin sizi! (bkz: ben)
  • ne popülermiş izmir. ne popülermiş izmirliler. ne güzel keşke benim olsa...
  • siz türkler nasi diyo ''ebenizi izmirliler tepsin'' iyi mi?
  • koskoca memleket, bir izmirliler dert olmuşsa size demek ki bir şeyi iyi yapıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap