şükela:  tümü | bugün soru sor
 • leeloo ve no words adlı iki müthiş şarkıya ev sahipliği yapan grup (ya da kişi).
 • 1.5 senedir hep başlığını açmayı unutuyordum, birisinin başlığı doldurduğunu görünce sevindim. rus olan bu arkadaşın gerçek adı nedir bilmiyorum, bildiğim tek şey çok acayip kafalarda çalışmalara imza atması. kendisini öğrenmemi sağlayan smile isimli çalışmasını once upon a time in america klibiyle yayınlaması belki de izzamuzzic'i çok sevmemde büyük bir etken, zira filmin ağır hastasıyım. tabi ben buraya yazana kadar o klip de telif vs. nedenlerinden dolayı youtube'dan kalkmış ama vimeo'ya yeni koyulmuş olanını buldum. onun dışında cold isimli şarkısı da muhteşemdir. kendisinin müzik dünyasında bu kadar az bilinen bir isim olması ve yankı getirmemesi gerçekten çok şaşırtıcı. biraz reklamını yapsa, sağa sola saldırsa çok daha iyi yerlere gelir ama gözü yükseklerde değil demek ki. belki ben abartıyorum, herkesin seveceği bir tarzı olmayabilir ama bana şarkıları çok farklı geliyor. herhangi bir şarkısını beğenip diğerlerini beğenmeme şansınız yok, dinleyin dinlettirin.

  smile :

  https://vimeo.com/250451770

  cold :

  https://www.youtube.com/watch?v=shabq_arvue

  soundcloud :

  https://soundcloud.com/izzamuzzic
 • deep müziği son derece hafif bir forma sokabilmeyi başaran rus elektronik müzik sanatçısı.
 • rusça olmasına rağmen ve sözlerini anlamamanıza rağmen kesinlikle piyasadaki en kaliteli deep house sanatçılarından biridir. bu adam yerine beyonce, serdar ortaç,drake gibi müzikal olarak özürlü sayılabilecek insanların ünlü olması da yine sacmalıgın daniskasıdır
 • coldplay'in adventure of a lifetime şarkısına muhteşem bir cover yapan oluşum. bir cover kendini ancak bu kadar dinletebilir
 • kendisi benim icin gecenin vurgunudur.

  ve benim muzik seruvenimde derin etkileri olucaktir gibi duruyo.

  2 3 sarkisini bayadir dinliyormusum zaten, bu gun dikkat ettim kim bunlar diye.

  ve gercekten cok ozel birseyle karsilastim.

  birden fazla sarkisinda ayni kaliteyi tutturan, cok azdir genelde...
  cogu sarkisinda ayni kaliteyi tutturanlar benim icin ekoldur. kendi muzik seruvenimin ekolleri. demirbaslarim... bir girerler ve hep kalirlar. etkileri hep devam eder.

  oyle olmaya potansiyelli bu arkadas ta.

  bakalim ilerleyen gunler ne gostericek. ama bende oturmasa bile bu onun cok ama cok kaliteli muzik yaptigi gercegini degistirmiyor.
 • adventure şarkısında geçen "under this pressure, under this weight, we are diamonds" sözleriyle beni benden alan şanatçı.
 • kendisi tam analamıyla hafta sonu müziği yapıyor benim için . şöyle cuma akşamından başlayan, pazar sabahının ilk ışıklarına kadar devam eden . gece dinlenildiğinde insan vücudundaki etkileri farklı oluyor . son zamanlardaki favori parçam.