şükela:  tümü | bugün
 • cinsel tercihi konusunda çeşitli dedikodular dolaşan kişi.
 • (bkz: people)
  (bkz: salopet)
  (bkz: zihni friends)
  (bkz: friends and trends)
 • genelde "siz benim actigim, islettigim mekanlardan sadece bir kacindan haberdar olursunuz, bir dönem sonra kapanir bunlar" derken duyulan insan.
 • canı sıkıldıkça mekan açıp kapayan, bunu bilinçaltındaki ölüm korkusuyla ilişkilendiren kişi. psikologların yalancısıymış.

  (bkz: biri bana anlatsın)
 • hic bir mekaninin devamliligi olmayan, mekanlarini devamliligi olamayacak sekilde tasarlayan kisi
 • drag queen hadisesi ve vivienne westwood hakkındaki düşünceleriyle beni şaşırtmış insan*
 • açacağı son mekanın reklamı için mankenlerden birine çiğ et yediren ünlü işletmeci
 • boğaziçi işletme'de 8.5 yıl okumuş, diploma almadan bırakmış- atılmış, şimdiye kadar 40 farklı mekanı açmış-kapatmış ünlü işletmeci.
 • konsept olayının b.kunu çıkarmaya niyetlenmişse de durdurulacaktır.

  25.04.2009 tarihli sabah gazetesi haberine göre, kendisi tarafından açılacak yeni bir mekanda garsonlar eczacı kimliği ile servis yapacak(!) ve ilaç isimleri ile içki isimleri birleştirilerek konuklara sunulacakmış.

  istanbul eczacı odası tarafından gereken şekilde uyarılmıştır. oda ayrıca, sağlık bakanlığı ilaç ve eczacılık genel müdürlüğü'ne de gereğini arz etmiştir; " ilgili haberde geçen işletmenin faaliyetinin engellenmesi ve benzeri faaliyetlerin önlenmesi hususunda gereğini önemle arz ederiz."

  "aklıma gelen her fikri denerim, 'uçuran viagra kokteyli'mi üzerine bir beyaz önlük geçirdiğim garsonlarımla 50şer liradan yediririm"i yediremeyeceğini anlatabilmişlerdir umalım.

  "eczaneler birinci basamak sağlık kuruluşları olup, bir bar ortamı ile benzeştirilerek ele alınabilecek ve reklam unsuru olarak kullanılabilecek bir alanda yer almamaktadır. eczanelerde verilen hizmet, insan sağlığı bakımından hayati öneme haiz olan ilaç hizmetidir. eczacılar, halkın ilaç danışmanı ve sırdaşıdır. eczane ve ilaç gibi halk sağlığını doğrudan ilgilendiren hususların eğlence konsepti olarak kullanılmalarının bilinçli bir yaratıcılıkla izahı mümkün görünmemektedir. ilaç ve eczacılık gibi sağlık bakanlığı'nın denetiminde olan bir alanı eğlence unsuru olarak kullanmayı çağdaş vizyona sahip kişilerin akılcılığına ve gelişmişliğine yakıştıramadığımız gibi böyle bir düşüncenin işletmeniz aracılığıyla hayata geçirilme girişimini tarafımızca yapılmış bir gaflet olarak görmek istiyoruz. ayrıca "mesleki ve etik değerler," "insan hak ve özgürlükleri", "adalet" ve "insan sağlığı" gibi bazı kavramlara her zaman hassasiyetle yaklaşılması gerektiğinin de tarafınızca çok iyi bilindiği kanaatindeyiz." (paragraf* istanbul eczacı odasının, highlightlar benim)
 • kendini arayan adam.
  ne istediğine karar verdiği zaman daha başarılı olacağı aşikar lakin şimdilerde artema'dan farksız.