şükela:  tümü | bugün
  • "bizi allah biliyor. onları allaha havale ediyorum. allah istemezse yaprak düşmez" demiş kişi.

gören de ibadet ederken basıldı sanacak.
  • tinercinin şan, şöhret ve para görmüş hali!
  • nihat doğan'la karşılaştırılmamalı. nihat doğan son derece zararsız ve ciddiye alınmadığı takdirde kendi kendine yok olacak bir tip. bu adamsa bildiğin "tehlikeli" bir adam. hatta bu adam benim bu ülke adına nefret ettiğim ne varsa hepsini temsil eden bir adam. bu adamın bende yarattığı his o kadar net ki; bu adam sanki bütün o nefret ettiğim ataerkilliğin, bütün o gamsızlığı ve ukalalığıyla gelip, gözlerimin içine baka baka ve zerre kadar utanmadan ta ağzımın içine rahat rahat yerleşmesi gibi. bu adamdan korkuyorum ben. kendisi yaşadığım ülkede güç sahibi olabiliyor, insanları tehdit edebiliyor, çocuklarım var anneleri var ben anadolu çocuğuyum "ben bu ülkenin sesiyim" diyebiliyor. ben bu adamı alkışlayan, bu adamı takdir eden, bu adamın peşinden giden insanların var olduğu bir ülkede yaşıyorum. nihat doğan bana peluş ayıcık gibi geliyor, ben asıl bunun gibi adamlardan korkuyorum.
  • "kadın dövmeyenin erkekliğinden şüphe ederim" diyebilen 21. yüzyıl türk ünlüsü
  • gün olur da sinirli halini görürsem aksi istikamette kaçacağım şahıs. şikayetçi hayat kadınlarının birinin ifadesinde şu geçiyor.

"nihat gittikten sonra izzet yeniden odaya geldiğinde sinirli bir hali vardı. daha sonra dördümüzle cinsel ilişkiye girdi."

sinirli bir hali varmış, komple sinirlense önünü alamazsın gibime geliyor. önünü alamamak derken, durun lan öyle değil.
  • ortada bir komplo olduğu gerçek ama bu komplo kendisine değil gelen hatunlara kurulmuş kardeşim.

akşam vakti para kazancam diye atlaya zıplaya otele gidiyosun. izzet yıldızhan ve nihat doğan ile grup seks yapmak zorunda kalıyosun. bir de dayak yiyosun. komplo budur.
  • bundan birkaç yıl önce aynı uçağa binmiştim ben bu adamla. kendisi business class'da, eşi (eşlerinden biri demek daha doğru sanırım) ve çocuğu benim yanımda ekonomi sınıfında oturuyordu. böyle de bi kardeşimizdir...
  • star'daki programının tanıtımında: "türkülerin efendisi izzet yıldızhan" şeklinde tanımlanan kişi... dilerim üçleme şeklinde filmini de çekerler bunun;

(bkz: türkülerin efendisi- müzik kardeşliği)
    (bkz: türkülerin efendisi- iki kıro)
    (bkz: türkülerin efendisi- ibo'nun dönüşü)
  • şöyle bir şey demiş
    "benim çok iyi yerlerde, bu ülkeyi yöneten dostlarım, büyüklerim var" ne hallere düşmüş bu ülkeyi yönetmek, artık telekız ayarlamaya mı yardım ediyorlar, dövülen kızları mı tehdit ettiriyorlar belli değil.

[http://magazin.milliyet.com.tr/…1457294/default.htm http://magazin.milliyet.com.tr/…1457294/default.htm]
  • başbakanın "3 çocuk" nasihatini "4 kadın" anlamış kişi