şükela:  tümü | bugün
  • coverları arasında dolaşmaktan perişan olduğum insandır.
    youtube
  • şaşı beş güzelliğimiz. sürekli aynı açıdan videoya aldığı coverlarına hasta olduğum minnoş asyalı. bence en güzel performansı olan alone adlı eser burada.
  • orjinalini sevmediğim birçok şarkıyı bana zevkle dinleten koreli güzel.

shape of you

despacito

rockabye

look what made me do
  • 29 yaşındaki koreli youtube fenomeni cover women şarkıcı. evlenilesi ve sabah kalkmadan önce şarkı söyletilesi asyalı shape on you.
  • koreli youtube fenomeni cover women şarkıcı. evlenilesi ve sabah kalkmadan önce şarkı söyletilesi asyalı shape on you. off olmazz off olmazz.
  • tamam. şimdi sakince o klavyeyi yerine bırak.*

tanım: güzel cover yapan abla.
  • daha neredeyse 100 bin abonesi varken takip etmeye başladığım ama şimdi 4 milyondan fazla abonesi olan ve daha fazlasını da hak eden çok güzel coverlara sahip youtuber.
  • yeni ve çok geç keşfettiğim kişi.

özellikle de billie jean'i seslendirmesine hayran kaldım.

michael jackson'ın ses ve müthiş sahne performansı olmadan bu şarkıyı severek dinleyebileceğimi hiç tahmin etmezdim.

ama oluyormuş.
  • güney koreli, şarkıcı ve beste yazarı bir youtuber ablamız. youtube'a kendi bestelerini yükleyerek youtuberliğe başlamakla beraber,asıl popülaritesini yaptığı başarılı coverlarıyla kazanmıştır. bazı coverları orjinallerinden daha başarılı, sesi ise ölüyü dirilten cinstendir. popüler şarkılara coverlar yaptığından dolayı onu youtube'da takip etmekle, dünya müzik piyasasını da takip etmiş olursunuz.
  • bu nasıl 30 yaşında olur dediğim insan.