şükela:  tümü | bugün
773 entry daha
 • hâlâ doğru diye anlatılan yanlışları düzeltmek zorunda kalıyoruz maalesef ama düzelteyim, birileri olsun öğrenir belki.

  arkadaşlar, j. k. rowling'in stephen king'i engellediği/blokladığı falan yok. hali hazırda twitter'da j. k. rowling hâlâ stephen king'i, stephen king de hâlâ j. k. rowling'i takip ediyor. kimsenin kimseyi blokladığı yok, kimsenin kimseye bir saygısızlık yaptığı yok.

  inanmıyorsanız, twitter hesaplarınız varsa açın kontrol edin iki yazarın takip ettiği kişileri, birbirlerini takip ediyorlar mı etmiyorlar mı görün. daha da inanmazsanız gece müsait bir anımda görsel alıp paylaşayım. dün de yazdım, medyaya eğlence lazım. bunların her dediğine hemen atlamayın. kadın çocukça anlamsız bir hareketle adama yazdığı teşekkür mesajını sildi diye delinin biri kuyuya "üstüne bir de koskoca stephen king'i blokladı" diye bir taş atıyor, tamamen sjw tekelinde olan medya bu delinin attığı taşı alıp tabii ki gerçek gibi haber yapıyor, sonra j. k. rowling, donald trump gibi bir adamla aynı kefeye konularak, dünyada stephen king'i twitter'da bloklama terbiyesizliğine imza atan ikinci kişi olarak lanse ediliyor. en ufak bir şey olsa da kadının üstüne atlayıp linç etsek diye bekleyen güruh da uydurma bir iddianın peşine takılıp kadını dalga konusu yapıyor. kadının kiminle aynı kefeye konulduğuna da dikkat, hakkında atmadığı iğneleme tweeti kalmayan, nefret ettiği trump'la aynı kefeye konuluyor.

  okuyun dostlar, okuyun... araştırın... kadından nefret etmek istiyorsanız sonra yine nefret edersiniz.
 • j.k. rowling retracts tweet praising stephen king after he supported transgender women.

  usatoday

  j.k. rowling deletes tweet praising stephen king amid trans rights controversy

  nytimes

  jk rowling deletes tweet praising stephen king after he supports trans women

  independent

  daily mail
  sky news
  rolling stone

  pek eğlence arayan basın değiller. bu kıvamda 30 a yakın medya organında haber var yarısında blokladığı yazıyor, medyaya eğlence lazımsa neden king üzerinden eğlenmiyor da rowling üzerinden eğleniyor. çünkü trump gibi rowling de bu malzemeyi veriyor. stephen king öven rt yi geri çekmek nedir kocaman kadınsın selena gomez ile justin bieber ayrılınca tweet silen beliber ler gibi davranıyorsun. twitter kullanmıyorum.
  ben 2 defa harry potter turu için ingiltereye gitmiş serinin birden fazla basımını almış evi harry potter ürünleri dolu biri olarak evet twitter i keşfettiğinden beri rowling i sevmiyorum. magic beyond words: the jk rowling story filmini 90 defa izledim, geçtim harry potter i.