• türkiye'ye gelmesi halinde şahsıma cine 5 decoderi aldırtacak dünyanın en iyi savunmacısı.
  • beşiktaş defansını toparlayacak adamdır. beşiktaş bu adamın yanına yaşları biraz geçmiş olsa da van basten ve gullit ikilisini de alıp takıma monte edebilirse, hollanda ekolüyle takımın iskeletini mükemmel bir şekilde oluşturmuş olur. van basten ve gullit ikilisi muhtemelen haftaya netleşir.

edit: son dakika: kap bildirimi yarın sabah yapılacakmış. önder özen'in uzun süredir ( 15-20 yıl) takip ettiği futbolcuymuş. bir galatasaray taraftarı olarak hayırsız olsun diyorum.
  • beşiktaş her konuda anlaşmış ama torunu "türkiye'ye gitmem" diyormuş.
    bakalım yönetim ikna edebilecek mi?
  • cafu'dan olumlu yanıt alamadığımız için kapısını çaldığımız futbolcu...
  • tanım: yırtıcı stoper.

beşiktaşımıza hayırlı olsun. forvet hattına da vatandaşı kluivert alınırsa uçarız. seneye 20'ye satarız en kötü.
  • süleyman seba yönetimindeki beşiktaş'ın gençleşmesine önayak olacak olan genç savunmacı. yüzyılın takımı kuruluyor, büyüksün başkan.
  • defansta "takoz" recep ile iyi anlaşacağını düşündüğüm stoper. kalede ise shorumnu ile mi fevzi ile mi daha iyi iletişim kurar bilemedim. john benjamin toshack'a kalmış artık orası.
  • euro 2000'den hatırladığım futbolcu, aynı futbolcudan mı bahsediyoruz merak ediyorum.
  • gerçek anlamda iyi transfer.

sağlık taramasında, osteoporoz testini geçerse bir de koroner anjiyo yapacaklarmış, içeride bir arkadaşim var o söyledi....hayırlısı diyelim.
  • yanina lazio'dan takim arkadasi c. vieri'yi getirirse sezonun 1. si belli olur, 2.sini konusuruz.
hesabın var mı? giriş yap