şükela:  tümü | bugün
 • amerikalı müzisyen, söz yazarı ve fun grubunun gitaristi. modacı rachel antonoff'un da erkek kardeşidir. kendisi ayrıca amerikalı oyuncu scarlett johansson'ın liseden eski sınıf arkadaşıdır. o zamanlardan scarlett'in o büyülü güzelliğinden etkilenip abayı yakmıştır. ve çiçeği burnunda sevgililer olarak bu ilişkilerini yaklaşık 1 yıl sürdürmüşlerdir.
 • lena dunham'ın sevgilisidir.
 • taylor swift'in yeni albümü 1989'da da çalışmaları bulunan müzisyen.
 • "that's what is incredible about human beings, is the choice to keep going."

  - jack antonoff
 • bleachers grubunun tek adamı. ayrıca bir steel train ve fun. üyesi.
 • beğendiğim çoğu albümün altında imzası olan prodüktör. bir albümde jack antonoff adı görüyorsam o albüm mutlaka dinlenmelik bir albüm oluyor. büyük bir başarı.
 • eleştiri oklarının değil atom bombalarının hedefinde. recycler'a çıktı herifin adı. tarafımı belli edeyim, bence haklılık payı var.

  müzikseverlerin yakinen tanıdığı ve bildiği bir isim. 1989 ile gelen büyük başarı ve kazandığı grammy sonrası altın yumurtlayan tavuğa döndü. pop ve alt türlerinde belli başlı sanatçılar ile siyam ikizleri haline geldi. wiki sayfasında bitmek bilmez listeyi görebilirsiniz. wiki
  hatta yakın zamanda şu şekil memelere konu olmuştu. tw linki tw linki

  başta çok takdir ediliyordu çünkü bukalemun gibi çalıştığı kişiye özel bir albüm yapabiliyordu. yelpazesi genişti yani. aynı albümde bile farklı türlere göz kırpardı. ama zamanla piyasada o kadar baskın hale geldi ki "jack antonoff songs" diye bir tabir bile kullanıldı.

  kısa bir es vermek gerekirse bence burada kendisi ve çalıştığı sanatçılar uyanmalıydı. 60'larda 45'lik plak çıkarmıyorsun artık, sanatımı icra ederim, eleştiriler umrumda değil dersen oturur evde sana atılan taşı yersin.

  tabii sonra kader ağlarını ördü, pandemi başladı, herkes evine kapandı. biz zavallılar aşı gelse de yaşasak derken, üretken sanatçılarımız milyonlarca albüm çıkardı. hepsi de jack'in kankisi olunca ortaya bu çıktı. tw linki
  seri üretime geçmiş artık, sağmışlar inek gibi. vah yani yazık bizim tıfıl oğlanın geldiği hale bak. işin diğer yani bazı iddialar da sanatçıları karbon kağıdına basıp özgünlüklerini yok edenin jack olduğu yönünde. bu sanatçıların çoğu da kadın olunca olay her an lince dönebilir.

  ki bu daha başlangıç. solar power albümü gelsin, gen z karşılaştırmalı edebiyat dersi veren deli profesör gibi lime lime eder o şarkıları.

  şahsım olarak son olarak şunu demek isterim, jack beyi fun. grubu zamanında tanıdım. bu grup hala özlemle andığım bir gruptur. çoğu işini de çok takdir ederim ama benim en sevdiğim jack o jack'tir. nate ruess katkısı da yadsınamaz bittabi. neyse işte böyle eskiyi hatırladığım zamanlarda blue jeans dergisinden * bir yazı geliyor aklıma. sanatçı anlatacak bir derdi olduğunda gerçekten sanat yapabiliyor galiba.
 • bana itici gelen prodüktör. öyle güzel işleri de yoktur. bir max martin değildir.
 • (bkz: margaret qually) ile birliktelermiş.
hesabın var mı? giriş yap