şükela:  tümü | bugün soru sor
  • jack daniel's tarafından üretilen, klasik no. 7 ile tarçın likörünün karışımından ibaret olan tehlikeli alkollü içecek. neden tehlikeli? tadından dolayı. çok tatlı. içerken %40 civarında alkol aldığınızı anlamıyorsunuz. bir de, daha çok shot olarak tüketiliyor. yani başka bir şeyler içerken bunu araya shot olarak karıştırma ihtimaliniz yüksek. zaten en tehlikeli olay o. ben dün gece şahsi olarak tükettiğim sanırım 1.5 şişe kırmızı şarap arasına bundan üç shot koydum, gecenin sonunu tam hatırlamıyorum. sadece arabamı başka birinin kullandığı geliyor aklıma. o hanıma da "arabamla kaza yaparasan seni hayat boyu affetmem" filan dediğimi hatırlıyorum.

neyse, bu içecek şu anda özellikle öğrenciler arasında muazzam popüler halde olan fireball viski'ye karşı jack daniel's tarafından, rekabet amaçlı üretilmiş bir içecekmiş. ucuz zaten. avam bir tadı var. içmeyin. ben bir daha yanına gitmem. hayatımda kendi arabamı ilk defa kendim kullanmadım. başkası kullandı. o da bir ilk. kimseciklere izin vermem aslında. fuck you jack daniel's tennessee fire.
  • dun gece denedigim ergen amerikan viskisi fireball gibi biraz sert birsey bekliyordum ama bildigin likir likir icmelik sifir alkol tadi aliyorsun arabada club`a giderken 2 kisi bitirdik bu yuzden saat 1den sonra hakkinda hicbir fikrim yok. bildigin ucuz ogrenci ickisi.
  • bildiğin mesir macunlu alkol içeceği bu. viski niyetine içilmez ama içmesi keyifli. alkol %35. sitesinde yazdığı gibi başlangıcı çok yumuşak bitişi mesir macunu tadında. etiketinde tarçın filan yazıyor da değil. tam olarak manisa mesiri. ben keyif aldım içerken tavsiye olunur.
  • içindeki tarçın yoğunluğuyla gayet lezzetli bir içkidir.honey serisinden daha lezzetli ve içimi kolaydır.ülkemizde hala bulunmamaktadır ama duty free'ye girdiğinizde mevcut olan bir viskidir.
  • tadina doyamadigim, viski sevmeyen bunyeme kendini sevdirmis olan icecek.
  • kuzen getirmiş summer garden'den. viski bardağına büyük tek buz atıp denedim. böyle bir güzellik olamaz arkadaş.

içimi çok rahat tarçın ve acı baharat eklenmiş.
  • allahını, peygamberini seven satılan bir yer varsa söylesin dediğimdir. normalde sadece duty free’de satılıyo çünki