şükela:  tümü | bugün soru sor
 • istisnalar dışında kesinlikle enayi olduğunu düşündüğüm erkektir.

  size 3-4 fotoğraf linki bırakıyorum öncelikle.

  https://eksiup.com/9eb57e8bd59
  https://eksiup.com/420d605f766
  https://eksiup.com/8ce4b850425
  https://eksiup.com/373790fa865
  https://eksiup.com/a70789a3335

  arkadaşlar şu t-shirt'lere bir bakar mısınız ? şu ürünler 40 ila 50 lira arası fiyata sahip. resimleri trendyol'dan aldım oradan inceleyebilirsiniz de ürünleri.

  şimdi bi akıl yürütün. cebinizde 50 lira ile bir mağazaya gidiyorsunuz ve kendinize bir kıyafet alıyorsunuz. bu bir t-shirt. yolda yürürken sizi gören herkesin dikkatini çekecek kadar büyük puntolarla jack & jones yazıyor. yani aldığınız ürünün markası. mesela şu olabilirdi: nike 'dan bir ürün alırsınız, köşesinde bir nike logosu olur ona okey. yada bir adidas ayakkabı alırsınız, ayakkabının iç kısmında bir adidas logosu. bunlar yine ölçülü olur. ama sizin t-shirt ünüzün önünde koskocaman bir nike logosu olsa ne olur ? ulan sen reklam tabelası mısın demezler mi adama ?

  ben gideceğim para verip böyle bir t-shirt alacağım, ve üstündeki tek baskı o markanın dev gibi adı olacak ? bunu hangi akılla alıyorlar aklım gerçekten almıyor.

  bir de şirket açısından düşünün: biri geliyor sana 50 tl veriyor ve bu para karşılığında tüm gün çarşı pazarda senin reklamını koskocaman bir billboard gibi yapıyor. öyle küçük bir logo ile değil bildiğin billboard misali ! kardeşim adam akıllı bir yazı bir renk bir baskı ver tamam işte. ben enayi miyim senin koskocaman reklamlarını taşıyayım üstümde ? evet enayiyim... ve benim gibi çok enayi var yalnız değilim bu konuda. sokakta benim gibi billboard görünce göz göze gelip 'hayırlı işler dostum' bile diyorum gülümseyerek.

  valla satış stratejisi gayet hoş bence. ama billboard sektöründe para kazanmak yerine üstüne para vererek yapan arkadaşlar bence bi reklamcılık konusunda bilgi alsa iyi olur.
 • ha şu t-shirtü giymis ha markali diger tisortü.

  tanim: siradan erkektir.

  baslik sahibine not: t-shirt ozel isim mi ki sen kesme isareti ile ayirdin.
 • asla bir bathory t-shirtü giyen erkek değildir. olamaz da. yürüyen reklam tabelası kılıklı seni!