şükela:  tümü | bugün soru sor
  • birden bire çocukluğumun konsantre içeceği sunquick i bana hatırlatmış, f5 tuşu ile arası bozuk yedinci nesil yazar.hoş gelmiş kendileri.
  • solak bas gitarist. bu konuda birçok zorluk kendisini beklemektedir ayrıca.

mahçup edit: 14 aydır kullanmaktaymış. sorunların çoğunu çoktan aşmıştır kendisi.
  • müzik ve bilişim alanındaki bilgi ve birikimini hoş ve okunası bir üslupla birleştirip bize sunan,
    anektodlarını paylaşması ve ilgi alanlarıyla ilgili ipuçlarına entrylerinde kolaylıkla rastlamanızla, şeffaf ve samimi olduğunu hissedebildiğiniz güzel yazar.
  • hastasi oldugumun, muzik zevkine ve film zevkine hasta oldugum icabinda beni yataginda yatirmis olan garip yazar.. umarim sey olur hayatta yani..
  • güzel bi adam. şuan midem bulanıp, başım ağrıyo olmasa hakkında çok daha fazla şey söyleyebileceğim adam; ama şimdi aklıma (alakasız bi şekilde) gelen sadece spongebob'ın bi kutunun içine girip oyun oynadığı bölüm. işte o bölümde spongebob'ın yaptığı gibi ben de bu adamı tanımlamak için kollarımı iki yana açıp kocaman "imecıneyşııııınnn" diyorum, gerisini siz anlayın.

zorunlu edit:i'm straight.*
  • entrylerini ve kendisini yeni keşfettiğim yazar. iyilerinden hem de. pikka çalışsa da kendisini eklesek*.
  • hıncal uluç oldugundan şüphelendiğim yazar.
  • kendisiyle kavga etmemizin tek yolu fitboldan gecmektedir.. ciddi ciddi birbirimize tükürebiliyoruz o zaman.. sonra komik bisi soyluor iki taraftan biri barisioruz sonra besiktasa yükleniyoruz arada..
    kendisi iyi bir cocuk ama fenerbahceli anlayacaginiz haha.
    kendisiyle ilgili bir animi anlatmak isterim ben;
    az once yasanan ve dudak ucuklatan bir capon korku filmi edasinda bir ani:
    konusuyoruz bununla 1024 e gecelim mi gecmeyelim mi diye.. gec gecme derken bir yandan da rapidden bir seyler indiriyor.. o sirada rapid sifresi "gec" cikar..
    korktuk tabi birbirimize sarildik..
    daha sahane anilarimiz var aslinda da simdi korktum.. behey..
  • kendisi oldukca bilincli bir tuketicidir. * *