• yılların romcusu, viskinin kokusundan bile hazetmeyen beni kandırmayı ve tek içkim olmayı başarmış karışım. sarhoşluğu muhteşem... içmeyi kestikten bir süre sonra (içilen miktara göre değişmekle beraber yaklaşık 2 saat), hiçbir şey içmemişçesine ayılıyorsunuz... ertesi gün semptomları görülmüyor; gece süt içmiş bebek gibi uyanıyorsunuz.
  • jack'in dörtte biri kadar safari konulursa beklenen performansta bir karışım olacaktır bu. kimi olur mesela daha tatlı bir bardak jack safari içmek isteyebilir, vardır bu tip insanlar ama emin olun o tatlılık ikinici bardaktan sonra içinizi bayıyor. sonuçta burada safarinin görevi jack dostun o sert içimini biraz yumuşatıp mideye inişini hızlandırmak. öyle yarı yarıya karışım yaparsan şerbet içip devirirsin bünyeyi. yapma canım yapma arkadaşım.

sözlük kaynarken böylesine alakasız bir entry girdiğim için yabancılaştım lan bir an kendime. tüm yeni yazarlara ellerimle hazırladığım bir bardak buzlu jack safari gönderiyor ve hayırlı bir yazarlık dönemi diliyorum. ne güzel bir çoğu heycanla hırsla yazıyorlar entrylerini. bir tanesi var hele kesin daha önceden hazırlamış yazacaklarını. ne güzel, ne hoş.

(ayrıca 18 yaşının altındakilere içki satışı boşuna yasak değildir. devletimin bir bildiği vardır)
  • jack ile safarinin karıştırılıp bardakta buzla dansettirilmesi ve ardından keyifle yudumlanması hadisesi olup şiddetle tavsiye edilir. kolay ve zevkli içimine rağmen alkol oranının yüksek olduğu hatırlanmaya çalışılmalıdır.
  • (bkz: jack daniels)
  • (bkz: safari)
  • chivas safari de inanilmaz keyifli oldu. an itibariyle favori kokteylimdir kendileri.
  • safari web browser'i bulan adam.
  • red bull da eklenirse kayıp parça tamamlanmış oluyor.
  • kömür filtrelerden geçerek elde edilen bir bourbon olan jack daniels ile tropikal meyvelerden üretilen bir likör olan safari'nin birbirini tamamladığı muhteşem bir kokteyldir. turunçgil kabuğu ile servis etmeyi unutmayınız. afiyet olsun.
hesabın var mı? giriş yap