şükela:  tümü | bugün
 • kendisi iskoç kanı taşır.
 • bugün doğum günü olan yaşayan ilah. tüm gün plaklarını dinleyerek ibadet etmeyi planlıyorum.

  ayrıca bu sessizliğin ardından kendisinden yeni bir atak, yeni bir lazaretto fırtınası bekliyoruz.
 • kendisine yeni ekip kuran ilah. içerisinde charlotte kemp muhl da var.
  (bkz: kemp muhl)

  blunderbuss döneminin çok hayranı değilim. (bir orkestra kadınlardan diğeri erkeklerden oluşuyordu.) ama laztour (bkz: lazaretto) dönemi hem kendisinin hem de turne tarihinin en iyi, en uyumlu orkestralarından birine sahipti. bu ekiple ayın sıcaklığı yakalayabileceğini düşünmüyorum nedense.
  https://twitter.com/…ding-new-solo-album/534137001/
 • white stripes in hafif kirik * vokalisti.detone olmaz,black vokal egitimi alir..karen elson adli cok tatli hatun kisisi ile evlenmis,nur topu gibi bir cocuga sahip olmuslardir,cocugun adi da scarlett teresa *
 • müzisyenin yer aldığı the hentchmen albümü plak formatında yayınlanıyor.

  https://plakdukkani.org/…en-albumu-plak-formatinda/
 • yeni albümünün seslerini ufaktan duymaya başladığımız ilah.
  https://www.youtube.com/…?v=qclzlztxj4y&app=desktop
 • uzun süre sonra governors ball 2018'de yer alacak olan bebek.
  (bkz: #73256151)
 • bugün yeni albümünden connected by love ve respect commander single'larını piyasaya süren adam. connected by love klibiyle birlikte çok özel bir iş olsa da; dilerim tüm albüm respect commander tadında olur. daha çok lazaretto lezzeti verdi.
  (bkz: connected by love)
 • konserlerinde cep telefonu istemeyen insan.

  adam haklı beyler. arka tarafta konser izlemeye gelenler var, önünde uzayıp giden bir telefon denizi olunca onlar için rahatsız edici oluyor diyor. ayrıca herkes bişeyler kaydetmekle uğraşıyor, tam olarak yaşaman gereken hissi yaşamıyorsun diyor. kesinlikle katılıyorum. bundan sonra kimse konserlere cep telefonu götürmesin lütfen.
 • canlı performanları muazzamdır, gelmiş geçmiş en iyi canlı performansları sıralı tam listesine şuradan ulaşılabilir.

  bununla birlikte yılların third man records vault üyesi olarak açılın; telefon olayına açıklık getireceğim.

  blunderbuss döneminden bu yana konserlerinde telefon istemiyor. burada istememekten kasıt; telefonunuzu performansı kaydetme amacıyla kullanmamanız. eski nesiller gibi müzikten keyif almanız. buraya kadar tamam. kendisinin de pek çok konserinde görüldüğü üzere seyirciden rica ediyor ve konser sırasında kalkıp kimse 4k yayın halinde çekmiyor zaten performansı.

  gelin görün ki bu white kişisi şimdilerde kimden akıl alıyor bilemem (muhtemelen tmr'deki ortaklarından kuzeni) ama yeni uygulamayla konserlere telefon alınmayacak. yani içeri telefonunuzla giremiyorsunuz. açıköğretim sınavı değil, evet bir jack white konserinden söz ediyoruz. bu açıklandığından beri third man records üyeleri resmen ayaklanmış durumda.

  çekim yapanlar dışarı çıkarılacaktır veya ondan sonra elinden alınır anlarım; içeri telefonsuz girmek ne demek?!!!?!?

  ayaklanan tmr vault ekibi de sonuna dek haklı. -bana göre yine bir bahane olmasa da- küçük özel bir konser olsa anlaşılabilir ama arena konserlerinde telefonsuz girilmeyi talep edemez.

  daha çok yeni pek çok saldırı gerçekleşti konserlere. seyirci daha yeni bunu üzerinden atıyor, hatta atamadı; hala bir paranoya mevcut.

  terör saldırısı ihtimalini geçtim; tüm izleyiciler özel sağlık sorunlarından veya konsere gelen 12-13 yaşındaki kitlenin başına bir şey gelmesi ihtimalini de söylüyor.

  sonuna kadar haklılar. ve sonuna kadar saçma bir uygulama.

  şu aralar tmr mesaj yağmuruna tutuluyor, bir etkisi olacak mı göreceğiz.

  not: konser biletleri bu kez çok pahalı, laztour'da kendisini canlı izleyenler bile şikayetçi. kaldı ki vault üyelerine bile çok indirim tanınmadı. nedir sorunun jack'ciğim?