şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar nerede dağıtılıyorsa söyleyin biz de bilelim dediğim kampanya (!)
    arkadaş normalde bu montlar pahalı değil mi ? bizim binada mantolama yapan işçi bile bu montu almış giymiş. jack wolfskin ne zamandan beri piyasa malı oldu ?

kızılay mı dağıtıyor lan yoksa ?
  • benim de yakın zamanda izmir'de fark ettiğim durum.

tahminim bizim firmalar yeni keşfetti bu markayı, çakmalarını yapıyorlar şu an. o yüzden de adedi gittikçe artıyor
  • çakmaları hacı. çok takılma.
  • böyle kampanyayı siz de görseniz alırsınız. jack wolfskin mont ve botu 139 tl. yanlış okumadınız 139 tl.

evde salatalık bitince mont sipariş ediyorum ya da iphone. işim görülüyor. bu faydalı bağlantıları instagram ve facebookta bulabilirsiniz.

edit; arkadaşlar yanlış anlaşıldım sanırım. yukarıda adresini verdiğim sitedeki ürünler fake, çakma yani. "evde salatalık bitince mont sipariş ediyorum" derken kutudan salatalık çıkabileceğini kastetmiştim. dahi iyi anlaşılsın diye yazıyorum; bu siteden, bir mağdur sayesinde haberim oldu. 139 liraya jack wolfskin aldığnı sanan bir uyanığa (?) gelen kargodan basit bir mont ve ayakkabı çıktı. markasız, ucuz şeyler elbette. iade etmek istemiş ama satıcıya ulaşamamış filan. "dua et salatalık çıkmadı" diyemedim, oluyorsa giyersin dedim ama olmuyormuş.

hasılı: facebook ve instagramdan satış yapan firmalara buluşmayın. kapıda ödemeyle aldıysanız kutuyu açmadan kargoyu teslim almayın. firmalar buhar oluyor, bulamıyorsunuz sonra.
  • armani'nin yaptığı çıkışa erişemeyecek marka. 250 liralık tişörtleri cebinde 10 lira olmayan insanlar nasıl giyiyor hayret ediyorum. baskıları orjinallerine göre biraz daha değişik ama onu anlayamadım, herhalde defolu falan. `::)`
  • amazon üzerinden bedavaya yakın temin edilebilen marka hakkındaki iddia.
  • denizli'de üretilmesi nedeniyle fiyatları düşen montların ucuza satılması hadisesidir.
  • şimdi bunları gerçek mont sanan varsa cahilliğine yansın. bursa vişne caddesinde çakmalarının üretildiği söylenmektedir. giderseniz onda bir fiyatına alabileceğiniz söyleniyor. firma ayağa düşmüştür. lacoste içinde aynı duyguları besliyorum.
  • gerçek mont nedir abi ? geçen sene bunun polarlarını eski çalıştığım fabrikanın mağazasında 45 - 60 tl arasına sattılar. servis şoförlerinde bile vardı. çık bursa'da heykel'e, kent meydanına hangi adamın o fabrikada çalıştığını polarından anlardın yani. ne yapsın gariban bulmuş uygun peşin parada vermiyor ay sonu maaşından kesiliyor, çoluk çocuk giyindiler işte. gerçek montmuş.
  • (bkz: the north face) için de geçerli olan durum. her yerdeler amk. asgari ücret alan adamda görüyorum lan.