şükela:  tümü | bugün
  • viski markası gibi durduğuna bakmayın, türk malı enerji içeceği (hatta energy drink). gerçi hammaddesi avusturya'danmış.

http://jackwrestler.com/
  • shell'de tanesi 1 tl'ye satılıyor.
  • sudan ucuz enerji içeceği. gerçekten su kadar ucuz!

bizim toptanda 75 kuruşa geliyor teki! e tabi internet sitesi bile olmayan bir firmanın ne gideri olacak ki!
    en kısa sürede deneyip ishal olmak istiyorum!
  • az önce marketten 1 liraya alıp içeceğim içecektir. ölürsem zaten bi daha yazamam ölmezsem eğer ek bilgiyle dönücem.

ek: tadının diğerlerinden bi farkı olmadığını gördüm gayet iyi yalnız aklım hala ucuz olmasından kaynaklı acaba sağlıklı mı sorusunda.(bkz: pahalı olanın iyi olduğu düşüncesi)
  • üreticisi olarak sağlıklı gıda ürünleri san. ve tic. aş yazmakta. tadı tıpatıp redbull ancak bi redbull parasına bundan 3 tane alabiliyorsunuz.
  • 1 aydır içiyorum bizim toptanda teki 79 kuruştan 95 kuruşa yükseldi snaıırm benim yüzümden
    tadı tıpa tıp hatta tıpa eczacılık redbull, ancak bi redbul parasına bundna 10 tane alırsınız :)
    niye bu kadar ucuz, niçin ucuz hani bi numara bişey bulsakta arasak ortada ne internet sitesi var ne bişey.
    kim üretiyor lan bunları
  • a101 de 250 ml si 1 lira 500 ml si 1.25 olunca neden böyle bi fiyatlandırma stratejisi izlemişler diyerek merak edip aldığım içecek. hacim 2 katına çıkınca neden fiyat 2 katına çıkmıyor sorusunun cevabını bulamasamda neden bu kadar ucuz sorununa belki cevap verebilirim. kontrollü deney yapamasamda kendi deneyimlerimi aktarabilirim.
    ürün bi enerji içeceği etiketiyke satılıyor bende bi enerjilenme oldu mu peki? hayır ama bağırsak faaliyetlerinde bir artış saptadım. allah var iyi çalıştırıyor. kabızlık sorunu yaşayanlara çözüm olabilir. fazlası ishal olma ile sonuçlanabilir.
    içerken ve içtikten sonra nefeste rahatsız edici bir koku bırakmaktadır. bunu bi arkadaşınız ile içerken onu konuşturup deneyebilirsiniz. nane aromalı içtiğim halde sonuç pek umduğum gibi çıkmadı malesef.
    tabi ben bu ürünün nane aromalı olanını buldum içtim başka tatları varmı bilmiyorum. nane için konuşuyorum burda.
    yukarıda saydığım nedenlerden dolayı ucuz olabilir. belki onlarda bu sorunların farkında ve fiyat politikası sayesinde bunu aşmak istemektedirler. tabi bu hacim fiyat eğrisini altüst eden politikayı tam açıklamasada bu şekilde dikkat çektiği kesin.
    öte yandan ürün içilebilir. güzeldir. değişik bi tat anlayışı var. kutusu gayet karizmatik. başarılar diliyorum.

not: redbull ile aynı diyen olmuş ben bu karşılaştımanın tuvalette yapılmış olduğunu düşünüyorum yoksa katiyen ve de asla yok öyle bişi.
  • burn ile beraber favorim olan ve artık hiçbir yerde rastlayamadığım enerji içeciği. anlaşılan red bull lobisi gene yapmış yapacağını. (bkz: yokluğunda kendini deli gibi arattıran önemsiz şey)
  • ne redbul ne de burn içebiliyorum.bugüne dek boğazımdan geçen ve tadı şuruba benzemeyen tek enerji içeceği. a 101 den 1,5 liraya alabilirsiniz. tadı diğer enerji içeceklerinden çok daha iyi bence.
  • (bkz: ixir enerji içeceği) adı ile üretiliyor artık mojitolu olanın ambalajı birebir aynı dikkat edilirse yalnız 250ml olanı pek mevcut değil