şükela:  tümü | bugün
  • bölüm sonlarında jackie chan in kendi halinde durup, çocukların "pizzanı neli seviyorsun ,derslerin zayıf mıydı gibi" sorularını cevapladığı çizgi film. ayrıca animasyonda da kendi kendisini seslendiriyor.
  • süper komik bir çizgi filmdir. hafta içi her gün sabah 10:30 sularinda atv'de yayinlaniyor.tavsiye edilir.amca karakteri süperdir.
  • artık bu çizgi film atv ekranlarında yayınlanmamaktadır. yazık oldu.
  • pokemon'un star'da gösterildiği zamanlarda pokemon'dan hemen önce gösterilirdi. dünyayı ele geçirmeye çalışan kötülerle falan mücadele ederdi. ilk zamanlar angarya gelse de zamanla sevmiştik.
  • torrent için: http://www.torrentreactor.net/…complete-seasons-1-5

tüm sezonları yukarıda verdiğim linktedir. altyazı malesef yok.
  • "bişiiii dahaaa" lafını ağzıma dolayan çizgi filmdir.
    lise yıllarımda yurtta kalırken kumandayı elime geçirdiğimde izlerdim, ilk başlarda tepkiler alsam da zamanla tüm yurt müptelası olmuştu.
  • kesinlikle çok underrated dizidir. tamam mükemmel bir başyapıt da değildir ama çok keyifle izlemiştim çocukken. imdb'de 8.0 civarı bişi alıp 50 60 entry'yi görmesi lazımdı. ha bi de çizimleri de bi ilginçti. taşıyordu.
  • gece gece aklıma gelmiş çizgi film. hiç unutmam,

--- spoiler ---

bölümün biri tren vagonunda başlıyordu. vagondaki kutulardan birinin üstünde istanbul yazıyordu.

--- spoiler ---

bu arada logosundaki ejderha bana çok pis mortal kombat'ı anımsatıyor. hey gidi günler.
  • kardeşimle hiç bi bölümünü kaçırmadığım çizgi film. pokemon tarzı işte anime mantığı olarak. devamlılık var yani o yüzden de artı bi güzelliği vardı. internetten çok aradım ama türkçesini bulamadım. bulan olsa da izlesek..
  • çin astrolojisini bana öğreten mükemmel çizgi filmdir...