şükela:  tümü | bugün
  • internet satış fiyatı 700-800tl' olan pantolonlarını babos mağazasında 3 tanesini 100tl'ye alabileceğiniz giyim markası. pantolonların %100 el yapımı olması insanı cezbediyor olsada tasarımlarının ve kumaş kalitesinin iyi olmadığını düşünmekteyim.
  • bir giyim kusam markasi.

http://www.jacobcohen.it/
  • hayatimda gordugum en guzel kaliplara sahip, urunlerinin tamami %100 hand made ve made in italy olan, diger markalara gore odediginiz farki son kurusuna kadar hak eden markadir. ayrica pantolonlari kolay kolay eskimez ve bolarmaz. tek kusuru vardir o da, 2-3 yillik kullanimdan sonra logosunun oldugu deri levhanin zamanla asinmasidir. fakat buna ragmen siddetle tavsiye ediyorum.
  • dar pantolon giymem deyu inadımdan beni 2011 yılında vazgeçiren ki o pantolonu hala giyiyorum ve pek çok modelini daha sonra aldığım, kumaşları italya dan işçiliği ise japonya da yapılan kaliteli marka. ayrıca pantolon düğmelerinin hemen arkasında, eğer varsa bir karşı taraf onu sürprizle karşılayacak "go to bed with a dream wake up with a purpose" yazısı bulunuyor. yine eğer görebilecek bi karşı taraf varsa sağ cebin arkaya bakan yüzünde de gerekli subliminal mesaj içeren yazılar mevcut. *
    not: vakko ve taji de bulunabiliyor eski sezon bulunabilmesi sebebiyle ben taji diyorum (bkz: taji).
  • pantolon ceplerinden çıkan pamuklu mendilleriyle bilinen moda markası.
    mendiller , pantolonlar kadar göz alici.