şükela:  tümü | bugün soru sor
 • musevi kökenli, radikal trump fanatiği. jacob wohl’u 2015’ten beri takip ediyorum. bu çocuk 17 yaşında evindeki 2 lcd ekrandan ufak çaplı borsa yatırımları yapıyordu. paravan veya babasının adına; bir finans şirketi kurdu. sonra medya’da “dünyanın en genç hedge fund manager” diye pr yaptı.
  trump seçim dönemlerinde, bizzat mitinglerine gitti. twitterdaki babası ve trump ile birlikte çektikleri kapak resmi bir mitingden sonra çekildi. bu çocuk çok ağır radikal trump fanatiği. 2017’de twitter’da donald trump’a twit atmıştı, her gün ki gibi. trump, bunu rt (reetweet) yaptı. böylece binlerce takipçi kazandı. bizim ak trollerden, resçilerden beter. her gün clinton, obama’yı eleştirici twitler atmakta.

  https://mobile.twitter.com/jacobawohl
 • furkan gök'ün zengin hali.
 • kendisi sudur: https://twitter.com/…old/status/1055226349890256897

  hayati yalan dolan olan yuzlerce trumpcidan biri.
 • kendisi yarraa yemiştir.

  https://www.gq.com/…/the-lasts-tweets-of-jacob-wohl

  ıddia ediyorum, dünya'nın en salak insanı olabilir.

  özet geç: 20 yaşındaki bu velet donald trump'ın başkanlık kampanyası ile rusya arasındaki bağlantıları araştıran özel soruşturmacı robert mueller hakkında cinsel taciz iddialarında bulunmak için birden fazla sayıda kadına para teklif etmiş, daha sonra da twitter'dan, bu perşembe günü bu iddiaları basın toplantısı ile paylaşacağını ilan etmiş. r. mueller bu iddiaları fbi'ya göndermiş ve iddialar çok fena patlamıştır.

  salağın surefire intelligence adlı bir şirketi varmış. bu iddiaları da güya bu surefire intelligence şirketi ortaya çıkarmış. konunun fbi'ya intikal ettiğini öğrenince kendisinin surefire intelligence ile ilgisi olmadığını söylemiş ama şirketin domaini kendisine ait ve şirketinin resmi telefon numarası annesine yönlendiriliyor. bitmedi. bu surefire intelligence'in kolpalığını saklamak için sahte linkedin hesapları açmış beyimiz. profil fotoğrafları ünlülere ait. tel aviv temsilcisinin profil fotoğrafı bar rafaeli'ye, isviçre temsilcisinin fotoğrafı christopher waltz. ve daha nice salaklıklar.

  https://twitter.com/#jacobwohl

  özetlediğimden çok daha fazla salaklık ve şakalar, komiklikler yukarıdaki bağlantıda.
 • su entryi dun yazmistim, gondermemisim, simdi kaduk kalmis cunku yukarda shadayim daha detayli ve guzel yazmis.
  -------------------------------
  robert mueller'e iftira atsin diye kadinlara para oneriyormus, mueller'in de haberi olmus, simdi bu olayi fbi arastiriyor. bir sene icinde hapse girmezse sasiririm. sen kim mueller'e boyle oyun yapmak kim lan, gotu boklu angut.

  hayatinin onemli bir kismini hapiste gecirecek bu tarz hem kriminal hem aptalca isler yapmaya devam ederse. trump dayisinin pardonuna da guveniyor olabilir, bilemedim.

  twitter'da biri "bu olay, her terminator filminde gecen insanin robota yumruk atmasi sonucu elini kirmasi olayina benziyor" yazmis, tam cuk oturmus bence de.