• başarısını ya da o kadar dansçı arasından sıyrılmasını, sadece iyi dans etmesiyle ya da hızlı ama estetik hareket kabiliyetiyle açıklayamayız. kaş, göz, endam, mimik, jest, göz süzme, saç savurma, ağzının kenarıyla gülme, ördek dudağı... ne kadar feminen pasif skill ararsan deli gibi kullanıyor bicirik. kesinlikle daha çok ünlenecek.
  • dünden beri videolarını defalarca izlediğim hanım kız. hipnoz etkisi var. yanında kim dans ederse etsin bu kız varken diğerleri görmezden geliniyor.

(bkz: huzursuz bacak sendromu)
  • efsane yetenekli bir dansçı ve oyuncu.

buraya 2 tane video bırakacağım, ne demek istediğimi anlayacak ve kendinizi kızın danslarını defalarca başa sarıp izlerken bulacaksınız.

underwater

baby shark
  • bitch betta have my money videosunun başında ortada danseden yetenekli 16 yaşındaki genç kız . 300:rise of an empire filminde de rol almış.
  • buralar çok kıymetlenir, yetenek patlaması bücür.
  • adeta bir tanrıça dediğim aşırı yetenekli dansçı. kesinlikle çağının en yeteneklilerinden. kulağı şahane, figürlerini sergilerken neredeyse hiç ritm kaçırmıyor. vücudu da gerçekten fazla seksi ve sağlıklı gözüküyor. ayrıca dans videolarındaki bedeninde oluşan terini ekmekle sıyırır yerim öyle bir kadın işte. *

edit: bu entry klavyede ve iki el kullanılarak yazılmıştır.
  • bu kızı izlerken gözlerim dolu.
    başarılı işler görmek beni duygulandırıyor. helal olsun.
  • harika ritim kulağı ve senkron yeteneği olan daha bebe haliyle aşmış dancer.
  • dans etmekten veya dans izlemekten hic hoslanmayan beni hipnotize etmis danscidir. hareketleriyle kendini disa vurdugunu cok net gorebiliyorsunuz, icindeki o kizginlik ve isyan duygusunu cok guzel yansitiyor. gercekten ilham verici.
  • bu kız döver beni. o nasıl karın kasıdır arkadaş!
hesabın var mı? giriş yap