şükela:  tümü | bugün
 • turkiyede yaygın olmayan içki:

  barmene tarif edip yanında durun: bir kutu red bull ya da yoksa burn alip, buyukce bir bardaga boşaltin. bir olçü jagermeisterı bir shot bardağına koyun. shot bardağını buyuk bardağa birakip bir dikişte için.

  bir anda enerjiniz artsın, dans mı edeceksiniz, ödev mi yazacaksiniz size kalmış; sadece daha iyi yapacaksınız.

  not: evde de deneyebilirsiniz.
 • red bull'lu buyuk bardagin icine shot bardagini koyarak da servis edilir. ilginc bir goruntu olur, ama sonunuz pek iyi olmuyor, bizzat gordum. (bkz: jager bull)
 • bu guzel icecek ilen "amaninda ne guzel shot imis, hade yarisalim" dememeliyiz, zira kendisi bir tequila degildir. ola ki boyle bir gaflete dusmus iseniz hemen pes edip cekilin o yaristan. shot miktari normale gore daha cok oldugunda, bir anda tuvalete kosarsiniz, ve de cikmazsiniz yarim saat.

  bu durumda bulunmus kahramanimiz 9. jagerbomb'un etkisi ilen yerinde zip zip ziplamaktadir. birden tuvalete kosasi gelir. nasi zip zip ziplayarak oturacaktir yerinde simdi?!?
 • renginden dolayı meksikalılar "siyah inci" dermiş. her enerji içeceğinin alkolle tüketimi gibi bu da karaciğeri haddinden fazla yorar. bi de millet "red bull dışında bir enerji içeceği kullanırsan adı jagerbomb olmaz." der, bu tiplere "götüm gibi konuşuyon" deseniz alınırlar, götünüzü gerçekten konuşabilen bişey sanırlar.
 • jagermeister ve red bull ile yapılan oldukça güzel ve etkili bir kokteyl, jager-bull ya da flying meister olarak da bilinmekteymiş efendim.

  ilgili tarif ve görüntü için : http://hubpages.com/…-make-a-jager-bomb-mixed-drink

  link kaybolursa burdan da okuyabilirsiniz.

  jagerbombs are easy to make. they are to be served straight up, no ice in a tom collins or highball glass.

  jagerbomb ingredients-

  1 shot jagermeister liqueur

  1/2 can red bull energy drink

  pour the red bull energy drink into a glass. drop a shot glass filled with jagermeister into the glass. chug away.

  a jagerbomb can be made with other energy drinks. some claim that other energy drinks don't taste as good. others like them better. your best bet is to mix jagermeister with whatever energy drink you like best.

  jager bomb recipe
  the jager bomb is originally a mixture of red bull and jagermeister, both being popular products, although it's increasingly common for other energy drinks to be substituted for the rb. the caffeine-alcohol combination creates a unique "high" or at the very least, a counteract to the depressant of alcohol - making you more aware, more energetic, and more active.

  pour red bull into a medium sized glass. add a shot glass of jagermeister, and chug.
 • çok eğlenceli, çok güzel, çok temiz ve bir o kadar etkili bir kokteyl. jagermeister kafayı buldururken, redbull bunu hissettirmez. basit ve etkili. to the point!
 • adını jager bull olarak bildiğim muhteşem karışım. çok güzel bir şekilde kısa yoldan istediğiniz kafaya ulaştırır sizi.
 • herkesin tatması gereken mükemmel karışım. daha önce nasıl keşfedemedim hayret ediyorum. çok farklı ve eşsiz bir tadı var. insanlar bu karışımı ya çok severler ya da nefret ederler diye düşünüyorum. tek handikapıysa mekanlardaki çok uçuk olan fiyatı.
 • şu sıralar pek bir revaçta olan içki gece kulüplerinde pek olmasa da lounge tarzı yerlerin hemen hemen hepsinde var bu içki. önceden fazla bilinmeyen bu karışımın bir anda nasıl ünlendiğini de hala anlamış değilim. büyük ihtimalle the hangover filmini izleyen bünyeler bir anda jagermeister'a sardılar ve bu karışım çok satmaya başladı. kaldı ki uyanık şarapevleri, tekeller bile bu içkiyi metro tekel kısmından uygun fiyata alıp üzerine 20-30 lira koyarak satmaya başladılar.
 • şüphesiz ki bu içkinin tanınmasında erasmus öğrencilerinin payı yadsınamayacak derecededir.