• akmerkez macrocenterda 73 tl ye bulunabilecek içecektir.
  • tadı güzel olmakla beraber bir marketing harikası.
  • 4-5 bira icip mayışıldıktan sonra -18 derecedeki jager baba alınır 8 shot atılır,shot aralarında biraya devam edilir.5 dakika sonra uyku acılır,ayaklar titremeye dans etmeye baslar.kısacası nereye saldıracagını bilmezsin.
  • en sonunda beni alkolik yapmıştır. gün boynca bir iki shot almama sebep olmaktadır.
  • ruh halime göre bazen sevdiğim bazen öksürük şurubu muamelesi yaptığım içki
  • pekmez gibi birşey lan. kan yapıyor. yanakları kızartıyor. çok faydaları var. içince alp dağlarından kopup gelmiş heidi'nin ex manitası peter gibi hissediyorum. pembe yanaklı avusturya köylü çocuğu oluyorum resmen. ya da kafam güzel oluyor. emin değilim. ama çok seviyorum.
  • bitkili baharatlı ve yüksek alkollü karışımlar içinde en süpersonik iki içkiden biri, becherovka'dan daha az alkollü olmasına rağmen iki kat fazla bitki çeşidini bünyesinde barındırmakta.
  • kışı almanya'nın -15 hatta -20 derecelik havasında donmadan ve ölmeden geçirebilmemi sağlayan, montumun iç cebindeki yakın dostum. ha havalar ısındıkça yanına yaklaşmıyoruz orası ayrı.

ilk defa içiyorsaniz içimi sert ve zor gelebilir, bir öksürük şurubu, hatta gargara tadı alabilirsiniz. dolayısıyla tavsiyem shot bardağının yarısını jaegermeister, yarısını ise redbull ile doldurmanız yönünde. böylece kısa yoldan kafalar uçar gider.

ileride level atlayıp pro olunca sek içersiniz tabii.
  • altı gün sonra, en az bir en çok iki şişesine, allahın izniyle, kavuşacağım, bi'şey. tarif edemiyorum ki keratayı.
    allaaaahhh!
  • killepitsch'in ezeli rakibi. kıvamı daha akışkan, tadı daha acıdır. her durumda düsseldorflu olan tercih edilmelidir.