1. pekmez gibi birşey lan. kan yapıyor. yanakları kızartıyor. çok faydaları var. içince alp dağlarından kopup gelmiş heidi'nin ex manitası peter gibi hissediyorum. pembe yanaklı avusturya köylü çocuğu oluyorum resmen. ya da kafam güzel oluyor. emin değilim. ama çok seviyorum.
  2. bitkili baharatlı ve yüksek alkollü karışımlar içinde en süpersonik iki içkiden biri, becherovka'dan daha az alkollü olmasına rağmen iki kat fazla bitki çeşidini bünyesinde barındırmakta.
  3. kışı almanya'nın -15 hatta -20 derecelik havasında donmadan ve ölmeden geçirebilmemi sağlayan, montumun iç cebindeki yakın dostum. ha havalar ısındıkça yanına yaklaşmıyoruz orası ayrı.

ilk defa içiyorsaniz içimi sert ve zor gelebilir, bir öksürük şurubu, hatta gargara tadı alabilirsiniz. dolayısıyla tavsiyem shot bardağının yarısını jaegermeister, yarısını ise redbull ile doldurmanız yönünde. böylece kısa yoldan kafalar uçar gider.

ileride level atlayıp pro olunca sek içersiniz tabii.
  4. altı gün sonra, en az bir en çok iki şişesine, allahın izniyle, kavuşacağım, bi'şey. tarif edemiyorum ki keratayı.
    allaaaahhh!
  5. amerika'da üniversite okuyorsunuz ve buna rağmen hala penisine kadın eli değmemiş basiretsiz bir erkekmisiniz? işte aradığınız çözüm bu! kampüste katılacağınız partilerden birine 2 şişe jagger götürün ve sosyal psikoloji dersinde rüyalarınızı süsleyen o kıza üç, dört shot ikram edin. sabah kalktığınızda everest'e yalın ayakla tırmanmış bir insan gibi kendinizle gurur duyacaksınız. artık iğrenç ve değersiz bir bakir değilsiniz. jagermeister, abazanın en sıkı dostu.

nam-ı diğer kızkaldıran.
  6. almanların "yegamaysta" olarak telaffuz ettiği içkidir. almanyada en çok fantayla veya sek tüketilir.
  7. deniz kıyısında 3 bira eşliğinde 4-5 shot attıktan sonra konuşmada bir bozulma, hareketlerde azıtma olmamasına rağmen ayağa kalktığımda dünyamı fır fır döndürmüş içkidir. şişeside on numaradır. eğer mevsimlerden bahar ve ya yaz ise kesinlikle soğutarak içilmesi daha lezzetli olmaktadır.
  8. tadını beğenmeyenlerin gelip "bir boka benzemediğini" iddia ettikleri içecek. lan ben çok seviyorum, ayılıp bayılıyorum, sana ne? allah allaaah. insanların beğendiği şeylere bok atmak asıl "moda" farkında değilsiniz.

jagermeister hakkında bilgi verin