şükela:  tümü | bugün
 • insanların eleştirmek için bu kadar yazı yazmış olmasına anlam veremediğim boş adamın önde gideni.
 • türkiyedeki gaming streamerlık işinde tekel olmuş ve wtcn kankasıyla twitterı ağlama duvarına çeviren ünlü herbokolog. playstation türkiye umarım bu zırlamalarından dolayı tamamiyle key verme işini keser de asıl ihtiyacı olan ve büyümek isteyen streamerlara yönelir. bu ve bunun gibileri desteklemeleri ps türkiye için utanç kaynağı.

  bu arada söylemeden edemeyeceğim, eğer izleyicilerinizi umursuyorsanız o oyuna 400 tl bayılıp alıp oynayacaktınız. sizden daha düşük kitleye hitap eden, parasını verip oynayan türk streamerlar mevcut. ağlamayı zırlamayı kesin, yapacağınız 1 yayınla o oynun parasını rahat çıkarırdınız.

  "ühühühühü keyi zamanında vermediler ühüüüüüüü"

  madem büyük yayıncılarsınız playstation'a keyi yollamayın ben kendim alacağım diyip yolunuza devam edecektiniz.

  playstation türkiye bu ve bunun gibilere sponsor olmayı bırakmalı.

  super edit: bazı konuyu yanlış anlamışım. gelen mesajla uyarıldım. jahrein ve ağlak ekürisi oyunu alsalar bile saat 00'a kadar oyunu yayınlama izinleri yokmuş. yayınlama izni kesinlikle önceden yaptıkları saygısızlık ve oynadıkları oyunlardan dolayı verilmiş bir karar gibi görünüyor. wtcn daha çok espor takılıyor fakat jahrein önceden verilmiş oyunlara gerekli önemi göstermediği için böyle bir karara maruz kalmış. süper karar, çok da iyi olmuş, pstr'yi kutlamak lazım. bu karar az da olsa burunlarının sürtünmesine neden olur.

  (bkz: #73686024) uyarmıştım seni jahrein efendi. unutulursun demiştim...
 • uğur karakullukçu tarafından itin götüne sokulmuş gereksiz.

  https://i.hizliresim.com/zn1aoo.png

  her boku eleştirme ustası 'hazır gündem futbol ben de fırsatı kaçırmayayım' kafasıyla tespit kasmış ama sağlam bir tokat yemiş.

  sen zaten oturduğun yerden o sikko bilgisayar oyunları oynayarak insanlardan para dilenirken dünyayı kurtarıyorsun değil mi jaho?
 • evinden vinç ile çıkarılabildiği için yüz yüze görüşemeyeceğiniz teneke loser.

  ha bir de gündemden düşünce 15 yaş tayfasını sözlüğe gönderiyor. sözlük yaş ortalaması dehşet verici bir seviyeye geldi.
 • aynen çok haklı.

  beyler maç iptal jahrein kardeşimiz konuşulacak çok şey olduğunu düşünüyor. akşam 7-8 arası kadıköyde toplanıp hep beraber lol atıyoruz.
 • olum şunları ciddiye alıp niye yazıyorsunuz. bu adamlar kendilerini 10 bin kişi izliyor diye dünya etraflarında dönüyor sanıyor. bu yayıncılardaki hava rock yıldızlarında, popstarlarda, film yıldızlarında yok lan. 17 yaş altı eğlendiricisi bunlar işte. bunlara ne dert anlatabilirsin, ne tartışabilirsin. adamların olayı ''ben böyle düşünüyorum o.ç '' demekten öteye gitmiyor.

  twitch ve youtube olmasa ve her eve internet girmeseydi, oturup sabahtan akşama kadar pizza yiyecek adamlar başımıza lord kesildi amk. geçenlerde de ekşi'de hakkında yazılanları okuyordu. fazla izleyemedim ama verdiği cevaplar yine en fazla ''ben böyleyim orospu çocukları'' oluyordu.

  ayrıca kendisi pisliğin teki. hani böyle her yerde olur ya dedikoducu tipler. kaostan beslenirler, kavga çıksa izlesek derler, kavga çıkartmak için laf taşırlar. bu adam kaç yaşına gelmiş hala dedikodu, kavga peşinde. nerede bir olay var, twitch-youtube şerifi gibi orada biter ortalığı karıştırır. zaten bu yayıncıların hepsi pastadan bir dilim daha fazla alabilmek için birbirini keser. bu da çaktırmadan '' ben karışmam yeaa, ben coolum yeaa, benim umrumda değil zaten'' tavırlarıyla elinde bıçak bekler.

  yemin ediyorum şu ülkeye akp ile birlikte en çok zararı veren bu adamlar. bir akp, iki bunlar şu ülkeden acilen temizlenmeleri gerekiyor.
 • tlou part ii kodu zamanında gelmedi diye gereksiz yere başka yayıncılara laf atmaya başlayan "yayıncı". demek ki playstation türkiye nicelikten önce niteliği tercih etmiş, çok da iyi yapmış; tebrik ettim pstr'yi.

  tanım: kahvehane ağızlı "yayıncı"
 • oyun oynuyor kendisi. beyin yerine sünger barındıran bir kitle tarafından da izlenip finanse ediliyor. 3 lira 5 lira neyse işte. biz cep harçlığımızla atari salonuna oyun oynama giderdik, zamane çocukları paraları bunun gibi yayıncalara yedirip kendileri izlemeyi tercih ediyorlar.
 • yahu adam god of war’ı ve rdr 2’yi becerememiş 2 saat oynayıp atmış anladığım kadarıyla. millet keriz mi buna oyun keyi versin her büyük oyun çıktığında?
 • sıfır sıkıntı adlı rap şarkısını dinleyip bizim kültürümüzde protest yok demiş boş insan. bizim kültürümüzde protest yoksa selda bağcan, ahmet kaya, zülfü livaneli, cem karaca, grup yorum şarkılarında neyden bahsediyor acaba? türkiye gibi bir ülkede protest rap yapmayın demek cahillikten başka bir şey değildir. yıllarca protest türküler söylendi, rock müzik yapıldı şimdi de rap olarak yapılıyor.

  "azınlıksın da hakların mı yeniyor beyaz türksün işte" diyerek de sıçıp sıvamış. eminem de beyaz o zaman o da protest rap yapmasın senin bakış açına göre. italya doğumlu amerika'da yaşayan beyaz tenli vinnie paz abimiz de yapmasın mesela dimi. ayrıca bir insanın protest tavır alması için illa varoştan gelmesine azınlık olmasına ihtiyacı mı var ya? bir şeylerin farkında olup ona tavır alması gayet yeterli bir sebep.

  neyse jahreincim taa polonya'lardan hayat sana güzel ama sen bu konulara çok girme bence boş koy oyununu oyna çocukları eğlendir.