şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2140 entry daha
  • niye seçilemeyeceğini yazdım. bağımsız adaylık kendini sistem kurbanı yapar. akılcı olmalı çünkü potansiyeli var.

(bkz: #121910545)
  • sanki meclisin bir önemi kalmış. eğer bir gücü varsa bu garabet tek adamlığın zararlarını anlatmak için kullanmalı. meclis götünün üzerinden tweet atıp muhalefet ettiğini sanma veya iktidarın imkanlarından faydalanma yeri.
  • bu kişiyi deneyimli ve birikimli bulanları gördüğümüz başlıktır.

ulan iki tweet atıp yayınlarında ana avrat söven kişileri başımıza entelektüel yaptınız. adam olmazsınız.
  • *tepinme, tepki, bu adam nasıl oturduğu yerden benden fazla kazanıyor ağlaması*

arkadaşım günün sonunda şöyle bir gerçek var. meclisin %90'ında bu adam kadar dünya görüşü yok ve bir o kadar da dünyadan bi' haberler.

umarım muhalifliğini artık mecliste de görürüz.

haterlar, ağlamaya ve anonim hesaplar üzerinden eleştirip, dalkavukluk yapmaya dewamke.
  • valla meclisteki sözüm ona vekillerden çok daha etkili olacağını düşünüyorum. takip eden birisi değilim ama oy verirdim. yıllardır hakkımızı savunduğunu söyleyen muhalif vekiller ne yaptı ki bu yapamasın. en kötü aynısını yapar, z kuşağının sesi olabilir.
  • yahu açıyorum ciddi ciddi izleyeyim diyorum ne konuşmuş neler söylemiş diye. gözüm yine sol alta kayıyor, sinir oluyorum. karakteri oturmamış beta sürüsü bir chati görmeye tahammül edemiyorum.
  • bir tarafta pudra şekerciler diğer tarafta halk var böyle bir durumda 3. yolum ben demek orta yolcuyum demek gibi bir şey

kendisi de biliyor ki seçilmeyecek bugünkü seçimi sistemi ile imkansız seçilmesi yine böyle maceralara giriyorsun

şaka bir yana sadede bağımsız aday olmasını saçma buldum aksine muhalefet partilerinde görmek isterdim kendisini sonuçta gençliğin ne istediğini bilen biri

dahası mesela chp içerisinde seçime girerse arkasındaki destek sayesinde beğenmediği muhalefet partisi içerisinde küçük de olsa bir şeyleri değiştirebilir

bugün gençliğin ve halkın yaşadığı tüm sorunlar tek adımın dudağından çıkanların sebep olduğu şeylerdir burası norveç yada izlanda değil bizim çok daha farklı sorunlarımız var